21 STORIES (AUT), BOMBS FROM HEAVEN, BLACK BURLEY

21 STORIES (AUT), BOMBS FROM HEAVEN, BLACK BURLEY
Cirkus zvanej Rock´n´roll massacre zavítá do Boskovic na Moravě! 3 kapely se stejně prdelnakopávacím tahem na branku v čele s rakušáky 21 stories!! pojďme si je rozebrat...

21 STORIES (Aut)
http://www.myspace.com/21stories

Rakouská odpověď na geniální rozpadlou partu Born to lose se poprvé představí v Boskovicích se svým zatím prvním albem "A BULLET FOR THE UNION" 21 Stories se dali dohromady v roce 2008, šijou energický šaty z výbušnýho punk rocku s prvky hard coru, občas prostřihlí ska. Zahráli si už po boku kapel jako U.S.Bombs, Flatfoot 56, Agnostic front, Perkele, The Casualties, Demented are go, The Toasters, Cockney reject a tunou dalších...mají za sebou několik turné po rodným Rakousku, Německu ( kde hráli třeba na festu Punk and Disorderly), Rumunsku, Francii, Ukrajině, Polsku, Moldávii, ukázali se už i u nás! Za kapelou stojí asi největší evropská crew "Carnage family", která jim CD vydala, rakouská komunita "Hearing the voice", ale i český "Black heart".
Mimo svoje politicky a sociálně lazený texty najdeme v jejich repertoáru i "friendly" songy na pořádnou párty!
Teď přijedou poprvé do Bozaka, tak si je nenechte ujít!

BOMBS FROM HEAVEN
http://bandzone.cz/bombsfromheaven

"Bomby" zavítají do Boskovic po třetí! Přivezou pořád aktuální desku "We call the world" a ukážou, co novýho se od poslední show v Bozaku naučili! Odehrálli letní sezónu, mimo jiné Mighty sounds, Povaleč fest, po boku Reno Divorce, Flatfoot 56, Rat city riot a teď začíná jejich podzimní CZ tour!
Nová deska na sebe určitě nenechá dlouho čekat!
http://youtu.be/8vnE9IZx9yI 

BLACK BURLEY
http://bandzone.cz/blackburley

Zbrusu nová brněnská kapela kytaristy z Bombs from heaven! Míň punkrocku, nicméně s jasnýma kořenama! Misfits smíchaný s AC/DC, Danzigem a Black Sabbath!! Na kontě mají zatím první demo "Garage 13", který si kluci nahráli opravdu v garáži a vystihli geniální analogovej 70´zvuk!

DJ SKUNX69 se postará o after klasickýma šlágrama rovnou z vinylu!

13.10.2012 BOSKOVICE - Turbína
Start : 20:00
Vstupné : 80,-
Událost na FB :
http://www.facebook.com/events/271116623005059/