Přichází Apokalypsa?? Mrtví ožívají. Přesvědčte se sami!

Přichází Apokalypsa?? Mrtví ožívají. Přesvědčte se sami!

Na festivalu v Kalifornii se objevily, jak známé „živé“ ikony světového hip hopu, tak i člověk, který snad ani nikdy neumřel. Kalifornii poctil návštěvou ze záhrobí 2Pac, který je už šestnáct let po smrti.

Coachellafest (celým názvem Coachella Valley Music and Arts Festival) je každoroční čtyřdenní festival, který se pořádá ve městě Indio v Kalifornii. Tento rok akce připadla na dva víkendy a to na 13. - 15. dubna a 20. - 22. dubna. Akce není zaměřena na jeden žánr, ale největším překvapením bylo představení Snoop Dogga a Dr. Dreho. Tito pánové si na pomoc pozvali na podium legendu Hip-Hopu - 2Paca Shakura.

 

Snoop Dogg & 2Pac

 

Že už je 2Pac dávno mrtvý? Američanům to asi nevadí, díky technice hologramů (kterou můžete znát z Hvězdných Válek) 2Pac ožil a vystřihl si s pány pár kvalitních pecek. Je až neuvěřitelné, co dnešní věda a technika dokáže. Třeba se zanedlouho dočkáme i toho, že si budeme moct domů koupit program, díky kterýmu si budeme moct pokecat s Eminemem nebo Snoop Doggem přímo doma v obýváku.

 

Tupac

 

2Pac se asi drží toho co kdysi řekl:

“Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside while still alive. Never surrender.” což je volně přeloženo jako "Smrt není v životě ta největší ztráta. Největší ztráta je, když v člověku něco vyhasne uvnitř, zatímco je stále naživu. Proto se nikdy nevzdávejte."

Oficiální zprávy vypráví o neuvěřitelném překvapení všech fanoušků, když se 2Pac objevil na stagi. Já nevím jak vy, ale já osobně potkávám mrtvý lidi denně.... Nakonec koukněte se sami, jak to v Kalifornii vypadalo.

Další články z této kategorie: