HZM posílají pozdrav z Monte Carla!

HZM posílají pozdrav z Monte Carla!

Skupina HZM už v rozhovoru na HHK 2012 slibovala nový klip přímo z Monte Carla a tento slib také dodrželi. K začátku nového školního roku nám posílají prosluněný klip, takže si můžeme pěkně zavzpomínat na léto roku 2012. Hezkou podívanou!

Skupina HZM si přes léto udělala výlet do Monte Carla společně s Lakym z PNS, kterého jste mohli zaregistrovat už v jejich první spolupráci se skupinou PNS v treku "Aj keď nenosím kravatu". A nebyl to jen tak ledajaký prázdninový výlet, ale také se dá říct, že "pracovní" a při příležitosti tohoto tripu vznikl i singl a následně na místě klip se jménem "Monte Carlo". Song s názvem stejným jako samo krásné město produkoval slovenský Caesar, který se postaral i o celý klip. Po mixtapu "1/2" , který kluci vydali před prázdninami, máš znovu co poslouchat a i na co se těšit.

Kluci v rozhovoru nedávno prozradili, že je na cestě druhý mixtape s názvem "2/2" a možná ještě v záři příjde klip na věc s Renne Dangem. Takže zatím užívejte konec léta i začátek nového školního roku společně s novým klipem!

Další články z této kategorie: