LMFAO v Praze, byli jsme u toho !

LMFAO v Praze, byli jsme u toho !
Je pátek 24. 2. 2012 a všichni se připravujeme na akci, od které si slibujeme, že v nás zanechá nejen hromadu vzpomínek, ale i dunící pocit v hrudi. Už 2 hodiny před otevřením Tesla arény se před jejími branami shromažďovaly stovky fanoušků.

Lidé oblečení v tričkách s nápisem „im sexy and i know it“, s robotí hlavou nebo v jiném převleku napodobující oblečení LMFAO  z jejich klipů, se mačkali v davu a čekali, než je konečně vpustí dovnitř. Fronty byly nekonečné, fanoušci šíleli a hoši ze security měli co dělat, aby vchody uhlídali.

Po otevření arény se všichni nahrnuli dovnitř a zabrali svá místa, co nejrychleji to šlo. LMFAO poprvé, i se svými předskokany v Praze. Jako první na pódiu vystoupil, pro všechny neznámý, Matthew Koma. Díky svému vzhledu, který byl šmrcnutý Jaredem Letem, a hlasu, který měl velký rozsah, si udělal v Praze kupu fanoušků a obdivovatelů. Postavit se jako neznámý interpret se svojí tvorbou před takové publikum musí stát hodně odvahy. Po Mattovi, který navodil v celé aréně rockovou atmosféru, nastoupili energií nabití a vyhopsaní Far East Movement. Už při prvních tónech bylo jasné, že si partička tří týpků a DJ získala arénu a pódium patřilo jenom jim. Na playlistu nechyběla ani všem známá pecka Like a G6. Celá Tesla se otřásala v základech!  To ale nebylo všechno, G6 mělo velký úspěch kvůli známosti této písně, ale další píseň „Live My Life“ z připravovaného alba Dirty Bass, rozskákala arénu snad ještě víc.

Po krátké pauze přišla ta očekávaná chvíle. Red Foo, bohužel bez Sky Blua, který nemohl přijet kvůli zranění zad, vstoupil na pódiu ve svém typickém nátělníku a křiklavě barevných legínách, které během koncertu několikrát vystřídal. Yeeah Baby! Tohle byla první slova a uvítal tak arenu plnou řvoucích fanoušků. Pak se k němu přidala obrovská spousta tanečníků, robota, želváka a jiných, kteří do arény začali házet svítící trubky a obří nafouklou Zebru. RedFoo byl na akci bez parťáka, ale i tak ta show byla neskutečná.

Velice nás potěšilo, že se na podiu objevil i bubeník s kytaristou, kteří doprovázeli reprodukovanou hudbu.

Zahráli všechny známé hity, jak staré tak i nové. Akce to byla opravdu vydařená a kdyby byla možnost, určitě všichni jedem znova