Majk Spirit a jeho další klip !!

Majk Spirit a jeho další klip !!

Slovenská scéna nám pomalu, ale jistě plní youtube. Nedávno se objevil klip od Suverena a dnes je tu nova pecka s "filmovou" podobou. Snad asi není ani nutné dávat slovo filmovou do uvozovek, protože toto už nevypadá jako normální klip, ale jako regulerní scéna z filmu.

Jestli jste do minulého roku nevěděli, kdo je to Majk Spirit, tak teď už to určitě víte. Tento slovenský raper, který je jedním z členů "Legendární Crew" H16. V den s magickým datumem 11. 11. 2011 vydal solo album s názvem Nový Člověk. Na CD je 19 písní, ve kterých se vyskytuje jak mnoho jasných věcí, tak mnoho skrytých významů.

 

MajkCD

 

Majk Spirit se asi rozhodl, že ke každé písni z velice úspěšného CD "Nový Člověk" natočí videoklip.
Pokud to aspoň trošku sledujete, tak víte, že se mu to zatím velice dobře daří. Klip už májí písně : HipHopJá a TySenHladám Pravdu a včerejší novinku - Ženy Treba Ľúbiť. Mimo to před týdnem vypustil oficiální Remix písně HipHop. V remixu už není pouze Majk, ale i další šestice raperů -  Vec, Idea, Separ, Supa, Jay Diesel a Nironic.

 

Majk

 

Jedná se o třetí klip za poslední dobu o kterém se zmiňuji - Suvereno, Marpo a dnes tedy Majk Spirit. Společné v těchto písních je, že ve všech klipech hrají hlavní roli ženy. V klipu uvidíte jak samotného Majka, tak i člověka, který tento track produkoval. Producent DJ Wich se v klipu ukáže jako barman....

www.facebook.com/MajkSpirit

Další články z této kategorie: