Jsi nebezpečná? Marpo to ví!

Jsi nebezpečná? Marpo to ví!
Bubeník kapely Chinaski, úspěšný raper, vicemistr České republiky v thaiboxu. To všechno je Ota “Marpo“ Petřina. Osobně nevím, co od tohoto člověka ještě můžu očekávat. Jeden den vydá motivační pecku, na kterou se perfektně cvičí a pár dní na to se objeví track o tom, jaký dokážou být ženský potvory ;).

Klip na track Jsi Nebezpečná je venku 3 dny a ukazatel sledovanosti se s přehledem přehoupl přes laťku 25 000 zhlédnuti. Jsi Nebezpečná je pilotní singl k připravované desce Melancholie XOXO. Je to v pořádí již 5tá Marpova studiová deska.

Klip ukazuje Marpovu „lidskou“ část, je to něco jiného, než na co jsme u Marpa zvyklí, a to motivační tracky - tudíž spíše tu část Marpa jako „stroje“, kterým se musí stát, aby dosáhl úspěchů v posilovně a bojovém sportu.

V tracku popisuje, že jsou i takové ženy, které si s muži dokážou dělat, co chtějí, když chcou. Dále jmenuje trojici velice významných malířů různých uměleckých směrů (Salvador Dalí, Pierre Renoir, Francisco Goya), čímž popisuje, jak těžké je ženu nakreslit (porozumět ji).

Osobně se těším na CD, které by se mělo objevit již v roce 2012 a na další věci co Marpo vytvoří.

Teď už jen zbývá kouknout na klip. Pánové jistě ocení krásu slečny, která se v klipu objevila a dámy si svoje jistě taky najdou.