Nicki Minaj a její "STARSHIP"

Nicki Minaj a její "STARSHIP"

Přinášíme Vám novinku od americké zpěvačky Nicki Minaj. 29 letá zpěvačka na začátku dubna vydala nové CD. Její druhé studiové CD s názvem Pink Friday: Roman Reloaded je takové pokračování prvního CD Pink Friday z roku 2010. Dnes jsme tu s jejím novým klipem k písni "Starship"

CD Pink Friday: Roman Reloaded je venku už od začátku dubna. Vetšinu posluchačů možná trošku odradila píseň a klip s názvem "Stupid Hoe". Ale můžu Vás uklidnit, na CD je 19 písní a z těch se Vám aspoň jedna bude určitě líbit.

 

 

 

Možná si říkáte, kdo je to ten Roman z názvu druhého CD. Je to stejný Roman jako v písni Roman's Revenge s Eminemem na první desce Nicki. Roman je jedním z alterego (druhé já) Nicki Minaj. Lidé si myslí, že alterego Roman Zolanski je posedlý ďáblem a nutí Nicki k agresivnímu chování. Sama Nicki o "něm" říká, že mu není nic svaté a že je mu všechno jedno.


Celé CD je až nepochopitelně rozdělené jak do příjemných zpívaných písní (Marilyn Monroe, Fire Burns ), tak do písní, kde má hlavní roli Roman (Stupid Hoe, Roman Holiday). Po přečtení několika komentářů v diskuzích o tomto CD jsem se dozvěděl, že by byli lidé spíše radši kdyby Nicki Romana někam zakopala a už své alterego nepoužívala.

 


Udělejte si vy svůj vlastní názor a po poslechnutí CD dejte vědět jak se líbilo nebo ne. Mě osobně se líbí více druhá půlka CD než první. Přece jen mám radši, když ženy zpívají, ale Nicki přišla s něčím jiným a jako "Rapující ženské" se jí daří. :)

Tracklist:
01 – Roman Holiday
02 – Come On A Cone
03 – I Am Your Leader Feat Cam ron & Rick Ross
04 – Beez In The Trap Feat 2 Chainz
05 – HOV Lane
06 – Roman Reloaded Feat Lil Wayne
07 – Champion Feat Nas – Drake – Young Jeezy
08 – Right By My Side Feat Chris Brown
09 – Sex In the Lounge Feat Lil Wayne – Bobby V
10 – Starships
11 – Pound The Alarm
12 – Whip It
13 – Automatic
14 – Beautiful Sinner
15 – Marilyn Monroe
16 – Young Forever
17 – Fire Burns
18 – Gun Shot Feat Beenie Man
19 – Stupid Hoe

Deluxe Version:
20 – Turn me on
21 – Va va voom
22 – Masquerade

Bonus Track:
23 – Press Conference

Jestli jste si přečetli tento playlist, přišli jste na to, že není na vše sama. Ve dvou písních jí přispívá svým projevem Lil Wayne. Dalšími hosty jsou Young Jeezy, 2 Chainz a nebo Rick Ross.

 

 

Venku jsou už klipy k písním Stupid Hoe, Beez In The Trap a včera zveřejnila klip k nejúspěšnější písni z CD "Starship". Této písně se během jednoho týdne prodalo více než milion kusů. Teď už stačí pouze a jen zesílit repráky a užívat si příjemnou letní náladičku, která z klipu přímo září......

 

Další články z této kategorie: