Paul Project & Suvereno - Ak to musí byť

Paul Project & Suvereno - Ak to musí byť

O.o.ooouu slovenský raper Suvereno nedávno “Osvobodil svoji mysl“ a nahral píseň, ke které rovnou přidal klip. Potom ukázal, že na kamarády nezapomíná a na Ytube se objevil i klip na track se Supou z MR “Moji zlatí“. A do třetice všeho dobrého, včera 19. dubna uveřejnil další klip, tentokrát k písni “Ak to musí byť“.

Suvereno se očividně nefláká. Nejen, že sype klip za klipem, ale jede tour ke svému mixtapu “Zlatá stredná cesta“, kterou vydal minulý rok. Tento víkend je sice na Slovensku, ale už 5. května bude v jednom z největších klubů na Moravě. Společně s Kalim a Ektorem navštíví klub Roxet ve Skořenicích.

 

 

Track “Ak to musí byť“ není žádnou novinkou. Jestli sledujete slovenskou scénu, tak víte, že Paul Project a Suvereno vydali tento track již před 9 měsíci. To ovšem nic nemění na tom, že klip této písni dodal zase jiný rozměr. Jestli Vám slečna v klipu někoho připomíná, tak Vám přemýšlení usnadním. Jedná se o Klaudii z Hotelu Paradise.

Text této písně rozebírat nebudu, a to z důvodu, že každý ho může chápat jinak. Zmíním jen, že hlavním motivem jsou jak jinak.....ženy :). Tak určitě neváhejte a koukněte na tento povedený klip.

 

SUVERENO.2hplus 

PaulProject

Další články z této kategorie: