Je Třeba Zabít Tafroba !!!

Je Třeba Zabít Tafroba !!!

#Milaneee Je třeba zabít Tafroba a pak ho obalit Rolovací folií, jsou to Krásný ztráty a hlavně Už to pal, menší příběh o tom jak si asi teď žije Tafrob....

Tafrob má poslední dobou opravdu napilno. Celkem netrpělivě se čeká na desku s názvem „Krásný ztráty“, na kterou nás naladil už před několika měsíci. To totiž vypustil ven track se stejným názvem jako CD  „Krásný ztráty“. Včera se objevila další věc z tohoto alba, ale tentokrát se jednalo o videoklip „Je třeba zabít Tafroba„. Další věcí, na které pracuje je EP Už to pal. On a Jay Diesel už z této desky vydali 2 videoklipy –  #Milaneee a Rolovací. Oba tracky jsou o lásce k něčemu jinému. #Milaneee je o lásce k jídlu a Rolovací je o lásce k jedné takové rostlince.

 

Nemyslím si, že jste tento klip ještě neviděli. Od včerejší půlnoci doslova Tafrob s tímhle trackem zahltil celej Facebook.  V novém videoklipu Tafrob čte dopis od člověka, který ho očividně nemusí. "Jsi mrtvnej jako Myspace, si levnej jako Lidl. Už ti jenom chybí hajzle účes alá Justin Bieber. Si špatnej vtip, si ROFL. WTF. LOL. EPIC. FAIL. OMG….". Už po prvním zaposlouchání zjistíte, že se v podstatě jedná o takovej “SELFDISSTRACK“.


 

Track“ produkoval Emeres a o video se postaral Morelo (na fotce vpravo od Tafroba). Sám Tafrob se v jednom rozhovoru zmínil, že určité pasáže klipu byly natočeny u něj doma a v okolí. Celý klip má nádech tajemna a zloby, ale zároveň jde o takový výsměch.
Zajímal jsem se i o to, jak klip působí na Vás, a tak sdílím slova, která mi napsal Patrik: „Mě osobně se to moc líbí, je to originální nápad, nic podobného v čr snad nikdy nebylo a to mě na tom baví nejvíc.  Taffa poslouchám už od dětství a nový klip nezklamal, zavřel držku všem haters. Taky se hodně těším na jeho desku, která již brzy vyjde.. Bude to určitě jedna z nejlepších desek roku….

Teď se můžete znova a znova zaposlouchat do Tafrobových slov, ve kterých hejtuje sám sebe. Další novinky nejen o Tafrobovi se dozvíte již tuto neděli od 15:00 v pořadu Fresh…

Další články z této kategorie: