Abde o jeho novém letním klipu "Do rána" !

Abde o jeho novém letním klipu "Do rána" !

Dva dny nazpátek představila dvojice raperů Abde & Deno nový singl "Do Rána" rovnou i s klipem. Na refrénu se objevila mladá nadaná zpěvačka Sharlota a výsledek určitě stojí za to. My jsme pro vás od Abdeho zjistili pár informací o tom, jak tato pecka vznikla, jak se seznámil s Sharlotou a jestli plánuje i další letní taneční pecky!

Zhruba 4 měsíce zpátky Abde vydal sólové album s názvem "Vítěz". Od té doby uběhl už nějaký čas a nyní Abde společne s Denem a mladou nadanou zpevačkou Sharlotou představují letní hit s názvem "Do Rána" rovnou i s vizuální podobou. O tom jak to celé vzniklo a dalších věcech nám pověděl práve Abde:

 

Ahoj Abde, na začátek se tě musím zeptat. Jak se vede?

Zdravím, hele teď celkem v klidu, co se hudby týče.

Tak to je super. A doufám, že to tak je i v osobním životě. Než nakousneme klip, vrátíme se trošku dozadu k albu Vítěz. Jaký mělo úspěch, ohlasy a jak se na něj koukáš zpětně?

No, to v osobním už to takové není, ale to sem nepatří. Vítěz šel ven 16.3.. a teď jak to vidím, je tam zase dost rezerv, co bych udělal jinak. Každopádně se vyprodalo za 10 dní 100 ks..a víc jsme nepřidělávali... Nějaký singly se chytly, něco ani na netu není. Jen čistě pro ty co koupili..

Tak to se dá považovat za úspěch. Tak teď ke klipu. Kdy a jak vznikl nápad na tuhle věc?

No my to s Denem plánovali zhruba od května, že uděláme nějakou párty věc. nejdřív to měl bejt nějakej chill, ale pak mě napadlo jít s dobou. A tak jsem zkontaktoval ZIKIHO a řekl mu o nějakej beat, poslal mi jich mraky, ale nic co jsem si představoval, pak mi poslal ještě jeden experiment. A v tom jsem slyšel fakt hit. Nějak jsme to překopali,doladilo se to. A bum, beat byl hotov. Původně jsem se chtěl refrénu ujmout sám, a dát ho v autotune, ale jelikož mě napadlo co říct Sharlotě, kterou znám přes label MV, ve kterém jsem byl i Já. A tak jsem jí asi tři dny před nahráváním dal vědět sepsal jsem jí text, a jen se čekalo na termín v ROOFTOPSTUDIU. Hned dva dny po tom se natočil klip v pražském klubu BELLBERRY.

Plánuješ s Sharlotou jěště další spolupráce?

Ano:)

Tak to se budeme těšit. Klip dělal Rashid, který už dělal klip i Ektorovi a Wichovi. Jak jsi se seznámil s ním a jak se ti s ním spolupracovalo?

Rashid je dle mě nejnadanější videomaker v ČR. Má skvělé klipy, tak jsme ho s Denem oslovili, původně měl jen točit, ale nakonec jsme nechali celý klip na něm, a byl to dobrý tah, troufnu si tvrdit.

Troufáš si správně. Letní hity jsou velmi populární. Je to už skoro jako tradice. Jak se na to díváš ty? Bereš to tak, že začátkem léta je "povinnost" udělat letní pecku nebo bys vypustil v létě i smutnej lovesong?

Loni v létě jsem vydal "Život v pohodě", ale až v srpnu. Teď jsme byli rychlejší, ale stejně jsme zaostáli za EGEM,hehe. A trochu mě mrzí, že to každý přirovnává. Nemůže srovnávat kluky, co dělaj rep 3 roky a EGA, který je legenda. Ale co už, lidi jsou jací jsou. Já bych klidně vydal smutnej song.

Spíše jsem měl na mysli pouze to, že interpret udělá letní pecku. Na druhou stranu, četl jsem i takové komentáře, jako že jste překonali Ega apod. To bude nejspíš věc názoru. Každopádně, další letní pecku nechystáš? Přeci jenom je teprve půlka července, hehe.

Hele už ani ne, myslím že tohle stačí. Ale songy budou. Já jsem jen za takové názory rád, ale jsem realista,  nohama na zemi :))

A to je dobře. My děkujeme za rohovor a budeme se tešit na další věci a přejeme ti hodně úspěchů jak s novinkou, tak s dalšími hity, co chystáš!

Děkuji, mějte se pěkně, a zdravím všechny FANS!!!

 

 

A teď si můžete vychutnat tuhle pecku sami v pohodlí domova a také ve vysílání rádia DWD a zvláště v neděli v pořadu FRESH.

Enjoy it! Až do rána!

Další články z této kategorie: