Afectoo & J-Dee! Další z řady nových neznámých tváří!

Afectoo & J-Dee! Další z řady nových neznámých tváří!

Na scéně je pořád mnoho interpretů, o kterých se vůbec neví. A nám se ozvali další dva, kteří dělají co je baví a chtějí v tom pokračovat i v budoucnu. Rappeři a beatmakeři Afectoo a J-Dee se vám dnes představí, řeknou odkud jsou, kdy začali hudbu dělat, co plánují a tak dále! Tady je máte!

Zdravím kluci. Jakpak se mate?

Afectoo: Zdravím Já se mám tedy dobře bazén drink však znáš to "léto"


J-Dee: Zdravim, aktuálně nemocně, ale jinak dobré.

Tak to je pohoda. J-Dee, ty se brzo dej dokupy a užívej léto. Další otázka, kterou určitě nebudete čekat. Odkud jste, co děláte, kdy jste začali. Takový intro 

Afectoo: No, já jsem bydlel 19 let v České Lípě. Teď už skoro rok bydlím v Mimoni. Začal jsem tak nějak v roce 2007 na škole jako skoro každý. Právě makáme na desce a dalších projektech, které jsou zatím ještě nedořešené.

J-Dee: Jsem z Český Lípy, děláme muziku. A moje začátky se datujou od roku 2005.

Tak to už je pár let. Co všechno už máte za sebou? Úspěchy, neúspěchy, alba, singly, básničky, říkanky. 

Afectoo:
Hele ono toho moc není, mám za sebou jeden mixtape, který jsem udělal někdy v roce 2008. Pak jsem plánoval něco dalšího, ale nedošlo k tomu. Od té doby jsem vyhodil pár singlů, hodně jich nevydal, často zavřený trénoval a pak jsme se dostali k sobě a od té doby toho jede hodně. Úspěchy jsme dělali tak maximálně mezi sebou kdo má lepší beat, ale to tak asi všechno. 

J-Dee:
Za sebou toho asi mám podstatně míň, než před sebou. Solo desku z roku 07, mixtape s Tomem z roku 09 a poslední počin se Sirou - projekt Peace Unit a desku Bez Zbraní, která vylezla minulý rok v červnu. Žádný top úspěchy zatim nemám, dá se říct že jsem procházel a procházim nějakym vývojem..plus ještě pár vyházenejch singlů a featů..

Co plánujete do budoucna? Třeba něco většího? Spolupráce se známnějšími interprety

Afectoo:
Doufám v to, ale určitě nechceme vyhodit naše jména přes známý lidi. To by bylo o hovně. Planujeme jednu věc která by to mohla hodně rozjet, ale tu si ještě nechám pro sebe protože je ještě na to brzo to zveřejnit. Na desce se určitě objeví i známá jména, ale říct která nemůžu. To bysme to nemuseli ani dělat. Chce to moment překvapení.

J-Dee:
Do budoucna mám připravenejch pár projektů, který bych chtěl realizovat. Zatim je nejaktuálnější EP s Tao Quitem a malej beat tape od všech členů labelu...Jestli něco většího to se zatim nedá říct, všechno je o lidech a o tom jak to přijmou..))

Držíme palce. A jak jste se dostali k sobě?

Afectoo:
Hele onehdá jsem zjistil že jsme chodily ven už v roce 2008, ale pořádně jsme se dostali k sobě až minulý rok. Už ani nevím jak. Prostě osud nás svedl dohromady, hehe.

J-Dee:
Spojil nás nějakym způsobem hood )))...Af bydlel za mnou za barákem, takže kontakt tam byl a pak se to postupně dostalo až do fáze kdy prostě přišel s tim, že mě chce vzít pod křídlo Afect Ent. Já souhlasil, nahrála se pecka "Pozitivní" a teď chcem dát společně desku ))

Ted jste mi vyfoukli další otázku, která se týkala toho,co chystáte. Takže trošku jinak. Můžeme čekat další singl v blízké době nebo cokoli jiného?

Afectoo:
Určitě teď v blízké vyjde EP s tím Tao Quitem co dělá J-Dee na kterým se objevím ve dvou singlech. 

J-dee
Stopro - společný EP s Taem )


Máte vlastní studio nebo někam jezdíte nahrávat?

Afectoo: Doděláváme studio nebo spíš kompletujem a už teď jde slyšet že to bude dost slušné Např. v mém novém singlu který vyšel nedávno "Ztracen v ráji" na beatu Maměn a je to nahráváno s provizorní akustikou takže v nejbližší době to bude hotové a pak to bude to pravé.

J-Dee: Jak řekl Af :)


Tak teď máte možnost pozdravit fans a sdělit nějaké vaše poselství .

Afectoo: Chtěl pozdravit všechny, který ještě poslechnou muziku a nekoukaj na jméno a poznají, že to je dobré a ne hned, že to není ono. 

J-Dee: Neposlouchejte kolenem, je tu i dobrá muzika. 


Děkuji za rozhovor. Přeji hodně štěstí a ať se daří!

Afectoo: Taktéž díky, Whuuut uup! :)))

J-Dee: Taky díky, měj se.

Další články z této kategorie: