AGNOSTIC FRONT ve Futuru předskočí Better Way

AGNOSTIC FRONT ve Futuru předskočí Better Way

Je vůbec nutné psát pozvánku na Agnostic Front? Kdo poslouchá hard core, ten ví. Kdo poslouchá punk nebo metal, trash či crossover, ví. AF jsou zásadní kapelou napříč celým tímto undergroundovým spektrem.

Hrají ostře a nekompromisně. Všechno, co dělají, jedou na 200%. Tělem i duší. Často nazývaní kmotry New Yorkského hard coru. Po delší době odehrají v Praze klubový koncert. Show Agnostic Front je vždycky událost. Roger Miret, tahoun a frontman, veliká osobnost a srdcař. Vinnie Stigma, klasik, showman, ač mu táhne na šedesát, vždy ve skvělé kondici i náladě. Basák Mike Gallo, klidná síla, pohodář a opora kapely. Agnostic Front rozpoutají 22.srpna ve Futuru svou pověstnou mohutnou hard core metalovou bouři. U toho nesmíte chybět.

Celé téhle parádě předskočí Better Way - tuzemská hard core legenda z Českých Budějovic. Nebude to poprvé, co vystoupí s Agnostic Front. Spojuje je nejen hudba, ale i vřelý vztah k Budvaru :) Mocný HC punk s hutnými melodiemi otevře hard corový svátek letošního léta.

Sosej novinky na nové FACEBOOK stránce DWD.cz