Album 23 od dvojice Strapo & Emeres je venku!

Album 23 od dvojice Strapo & Emeres je venku!

Nedávno jsme vás informovali o novém klipu od Strapa a na jeho chystané album s Emeresem. A čas bežel a všichni jsme se dočkali alba s názvem "23". Album obsahuje 12 treků a myslím, že každej je pecka! Posoudit to můžete sami. Takže doufám, že už na tom pracujete!

Album, na které se dlouho čekalo. Album, které hned prvním singlem dalo jasně najevo, že bude skvělý, super, mazec a bomba. A taky že je! Takhle na mě působí po prvním poslechnu "dvacet-trojka" od Strapa a Emerese, jejichž společný počin, počínaje včerejším dnem, je oficiálně venku. Už na konci minulého roku jste mohli slyšet a taky vidět klip na první singl z alba, který se jmenuje Daj peňáz!. Strapo předvedl, že album bude velký. Dalším počinem byl trek Klameš!!! a po něm následoval již nedávno zmiňovaný klip na trek Sám doma a bohatý. Všechno to byly samozřejmě pecky. Teď k těmto věcem přibylo 9 dalších.

Strapo si také přizval pár hostů, kteří celé album zpestřili. A když říkám pár, tak tím myslím, že bylo opravdu jen pár vyvolených a volba byla naprosto skvělá: Ektor, Supa, Tono S a Marián Jaslovský, který se předvedl na saxofonu v treku Jak sa mám, kde Strapo rozebírá jak se mu vede nyní a co všechno se za poslední dobu stalo. Dalším člověkem, který je často uveden na featuringu je DJ Spinhandz. Nejmenoval jsem ho mezi hosty záměrně a to z toho důvodu, že to není pouze host, ale Strapův dvorní DJ, který obstaral výborný scratche hned v několika věcech.

Rozebírat každej trek zvlášť by bylo asi na delší dobu a rozhodně bych si na to netroufal sám, protože to každej může vidět jinak. Pro mě vedou věci jako Nula nebo Pomotaná hlava, který maj příběh mne blízký. Jinak je pro mne špičkovej každej trek z alba. Jak co se týče textu, flow nebo beatu.Včera proběhla release party v Praze ve Streetmarketu. Dnes proběhne v Bratislavě v Bottleshopu na ulici Tallerova 2 od 13:00 do 18:00 hodin. Těm, kteří by chtěli slyšet věci z alba naživo, bych doporučil sledovat oficiální stránky Strapa nebo Emerese a například ukázat se ve Svitavách 21.7.2012 kde Strapo a Emeres vystoupí live.

Pro zájemce o album nebo různá trička navštivte:
http://www.artattack.sk/shop/ (Slovenská republika)
http://shop.pvplabel.com/ (Česká Republika)

Ti, kteří rádi nakupují v digitální podobě můžou navštívit taktéž stránky PVP Labelu , kde si můžou koupit jak celé album jen za 200 korun, tak i určitý trek samostatně. Normální cena v obchodech je 250 korun (10 euro).

Tak doufám, že už objednáváte a přeji příjemný poslech!

Mějte se nádherně!

Další články z této kategorie: