Alex Clare v pražském Roxy už na konci října!

Alex Clare v pražském Roxy už na konci října!
Praha, 23. května – Je mu 27 a je to Brit. Hned po vydání desky Up All Night se stal vyhledávaným muzikantem ve Velké Británii. Jmenuje se Alex Clare a v Praze se na něj můžeme těšit úplně poprvé již 21. října v klubu Roxy!

Alex Clare vyrůstal na jazzových a bluesových deskách svého otce, později své zájmy směřoval na britskou drum and bass a garage scénu. Jeho tvorba je živou a fantaskní směsicí inspirovanou různými vlivy. Clare se zaměřuje hlavně na dubstep, drum and bass a pop, avšak cíleně nezapadá do žádné žánrové škatulky. Skladby tohoto britského umělce jsou na vrcholcích hitparád ve Velké Británii, Spojených Státech Amerických, Holandsku a Německu.


Clare vydal své debutové album The Lateness of The Hour loni u vydavatelství Universal Music. Skladba "Too Close" z tohoto alba sklízí nevídané úspěchy a objevila se také mimo jiné i v reklamě Microsoftu na Internet Explorer 9. Téměř okamžitě vyletěla nahoru ve všech žebříčcích světových hitparád a prodala přes 100 000 digitálních kopií. Too Close je jedničkou v německé hitparádě, ve Velké Británii je singl na čtvrtém místě žebříčku nejposlouchanějších skladeb.


„Ne vždy se poštěstí být přímo u zrodu hvězdy světového kalibru, což je to, co se právě děje Clareovi. Jeho singl Too Close převrátil hudební scénu naruby. Nemůžeme se dočkat, až jej v říjnu představíme v České republice!“ vyjádřil se ke koncertu jeden ze zástupců pořadatelské společnosti Fource Entertainment.

 

Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketpro a online na Ticketpro.cz.

Oficiální webové stránky interpreta: http://www.alexclare.com/

Facebook event link: https://www.facebook.com/events/388601791175830/

Oficiální web promotéra: http://www.fource.cz

Homepage ROXY: http://roxy.cz

 

Další oficiální videa:

Hummingbird: poslouchej ZDE

Up All Night: poslouchej ZDE

Treading Water: poslouchej ZDE