All Time Low odpálili časovanou bombu!

All Time Low odpálili časovanou bombu!
O téhle partičce se poslední dobou hodně mluvilo. V ohrožení byl totiž jejich srpnový koncert. Nakonec vše dobře dopadlo a All Time Low zahráli 31. 8. 2012 v pražském Paláci Akropolis. Díky velké návštěvnosti praskaly základy paláce ve švech.

Jako předskokan byla vybrána brněská skupina We On The Moon, kterou již můžete dobře znát z letošního DWD Festu. A i nyní předvedli to, že hrát prostě umí!

We On The Moon dobře připravili půdu pro vystoupení hvězd večera. Ale ještě před začátkem té pořádné akce, si mohli návštěvníci zazpívat pecky jako například dnes populární „Call Me Maybe“ od Carly Rae Jepsen, která hrála v mezipauze z reproduktorů. Po skončení a rozloučení „brňáků“, a po zpívání se fanoušci, naladěni z předchozího koncertu, konečně dočkali Alexe a spol. 

Můžu říct, že to byl první koncert, na kterém jsem viděla takové množství spodního prádla. Píseň „Lost In Stereo“ zahajovala celý set této party. Myslím, že jsme se všichni tak trošku  „ztratili ve stereu“. All Time Low zde zahráli staré hity, ale i nové tracky z nového alba, jako například píseň „For Baltimore“, „The Reckless And The Brave“ a spoustu dalších.

Jelikož to nejsou žádní nováčci tak věděli, že to nejlepší se má nechat vždycky na konec. A taky to udělali. Písně, které zpívali všichni návštěvníci byly hrány jako přídavky. Pro Alexe muselo být naprostou radostí, když slyšel jak poslední part v písni „Remebering Sunday“ zpívali fanoušci bez jeho hlasové pomoci a doprovodu na kytaru. A pak přišel nejznámější hit. Píseň „Therapy“ byla zlatým hřebem celého koncertu.

Show, kterou jsme viděli se  fanouškům jistě na dlouhou dobu vryla do paměti.