ANETA LANGEROVÁ OZDOBÍ 15. ROČNÍK FESTIVALU

ANETA LANGEROVÁ OZDOBÍ 15. ROČNÍK FESTIVALU

Do už tak nabitého programu 15. ročníku Open Air Musicfest Přeštěnice přibylo další skvělé hudební jméno. Aneta Langerová vystoupí na festivalu v sobotu 27. června. Zpěvačka zahraje kromě svých starších hitů také skladby ze své poslední desky Na Radosti.

„Aneta natočila na české poměry výjimečné album, za což právem získala ceny cen Anděl ve třech kategoriích“, hodnotí produkční festivalu Josef Kašpar a dodává: „Letos to bude její třetí přeštěnické vystoupení. Poprvé se tady objevila jako čerstvá vítězka Superstar, letos přijede jako plně respektovaná zpěvačka.

Společně s klavíristou, hudebním skladatelem a producentem Jakubem Zitkem pracovali dva roky na písních, původní hudbě a textech. Pro inspiraci se vydali na Šumavu, kde objevili dnes již zaniklou osadu Na Radosti. To místo jim učarovalo a pomohlo jim přivést na svět desku plnou příběhů. Propracované aranže a osobitý zpěv Anety Langerové předznamenaly úspěch u fanoušků i kritiků.

Festival oslaví své patnácté narozeniny na třech hudebních scénách. V pátek vystoupí například Chinaski, Mňága Žďorp, Wohnout nebo objev české scény Jelen. Sobotní program nabízí Vypsanou Fixu, Jiřího Schmitzera, Horkýže Slíže, Tata Bojs a Anetu Langerovou. Na druhé scéně zahraje kontroverzní brněnská skupina Mucha. Festival ale není jen o muzice. Návštěvníci se mohou těšit na festivalový karneval masek, do kterého se budou moci zapojit. Čeká na ně divadelní Bakus Stage nebo tradiční závod bikerů.

Už jen do konce dubna lze koupit vstupenky na celý festival za zvýhodněnou cenu 550 Kč nebo jednodenní za 350 Kč. Vstupenky jsou k dispozici v kamenných obchodech nebo on line v sítích www.milevskem.cz, SazkaTicket, TicketArt, Ticketportal, Ticketstream a Ticketpro.