Antoines vydává klip k debutovému singlu. Managerka se kvůli němu nechala potetovat!

Antoines vydává klip k debutovému singlu. Managerka se kvůli němu nechala potetovat!

Skupina Antoines vypustila do světa další novinku: videoklip k prvnímu singlu I Think I Have No Wild Side z debutového alba This Is The End Of The Rockandroll. A jak se to všechno semlelo? Čtěte!

„ Chtěli jsme se držet podobného konceptu jako při tvorbě alba a zkusit si ho vytvořit svépomocně. Za kamerou stál a s postprodukcí pomáhal kamarád Mojmír Pribiš. Klip se točil 3 dny a noci, jen s velmi malými přestávkami na nutný oddech“ vyjadřuje se ke vzniku videa Tomáš Zámožík, lídr kapely, který si sám zkusil režii a střih.

Klip se natáčel v ulicích Prahy. Jako schválně do natáčení vstoupily povodně. „Klub, kde jsme měli točit scény na pódiu byl v části Prahy, která se evakuovala a většina lidí, co se měla na natáčení zúčastnit, se tam nedostala. Bylo to celkem napínavé, točit i sledovat, zda nám už „ teče do bot“ …

Videoklip končí autentickým záběrem na tetování manažerky, Sandy, která si nechala vytetovat na záda název písně. „Když si někdo nechá vytetovat něco, co sám napíšeš, to je ultimátní pocta a čest“ uzavírá frontman kapely Antoines.

Další info o kapelce můžete najít na facebooku nebo iTunes

Další články z této kategorie: