Aphrodite v pražskym Matrixu už tento pátek!!

Aphrodite v pražskym Matrixu už tento pátek!!

V pátek 8 . března dj Aphrodite vystoupí v klubu Matrix, aby zahrál maximálně nadupaný drum nad bassový set jako vždycky, aby potěšil publikum, představil novinky a nové remixy starých i aktuálních skladeb.

Na akci zároveň dojde i k otevření druhé chillout stage klubu Matrix, kterou ve finální podobě budete mít možnost vidět poprvé. Pestřejší hudební mix na chillout stagi zahrají dj Robick (oldschool DNB, vinyl set), dj Saym (hiphop/DNB set) a dj ADZi (techstep, darkstep dnb).
Poslední set v "chilloutu" bude pořádný nářez, protože pražský Dj a producent ADZi je milovníkem tvrdého drum'n bassu, jeho doménou je především techstep, neurotech a darkstep od producentů jako Current Value, Limewax, SPL, The Sect, Counterstrike, Dylan nebo třeba Technical Itch, ale nebojí se čas od času přestoupit na amenbreak nebo hardstep, kde jeho vinyly okupují jména jako například Hidden, Bizzy B, Trust, Dj SS nebo Leon Switch.

DJ Aphrodite patří k velikánům drum & bassové scény, kteří ji nejen ovlivnili, ale její podstatnou část doslova vytvořili. Když budeme uvažovat o těch největších: Ed Rush & Optical nastartovali styl neuro funk - tvrdší a
temnější subžánr. O několik let později i High Contrast světu dokázal, že polámaninám sluší i melodická a lehčí atmosféra a dal zelenou veselosti, hřejivosti, vokálům a troše toho disca. Aphrodite naproti tomu vytvořil jump up a dodnes díky němu můžeme vesele hopsat na kvákavé a jednoduché pecky, které lidi na parketu maximálně baví.
Pokaždé předvedl skvělou show, a ačkoli by mohl být otcem většiny návštěvníků parties, na kterých hraje, rozhodně nepatří do starého železa, má stále skvělý kontakt se scénou a při svém hraní nereflektuje jen trendy, ale zachovává si vlastní styl.


DNB LEAGUE s djem Aphroditem začíná ve 21 hodin v klubu Matrix v pátek
8.3.2013, do 22. hodiny je vstup 150Kč, po 22. hodině je vstup 200Kč. Matrix
club najdete na adrese Tachovské náměstí 7, tak doražte!