ARMAGEDDON GOTTA WAIT aneb Marracash Orchestra na turné k novému albu „Pandemonium“

ARMAGEDDON GOTTA WAIT aneb Marracash Orchestra na turné k novému albu „Pandemonium“
Drážďanský crazy ansámbl Marracash Orchestra vydal nedávno své třetí album „Pandemonium“, které v první polovině října představí také fanouškům v České republice na sedmi zastávkách turné "Armageddon Gotta Wait".

Pro Marracash Orchestra je jakákoliv hudební škatulka příliš těsná - do jednoho velkého kotle házejí dub, punk, rock, drum´n´bass, reggae, metal a hip hop, občas to okoření italskou serenádou, skáčkem, francouzským šansonem, country nebo diskotékovou peckou a tento „žánrový Eintopf“ kupodivu zní ve výsledku velice kompaktně.

 

Novinka „Pandemonium“, která vyšla tři roky po albu „Potpoorism“ je po všech stránkách nejzásadnějším zářezem v diskografii Marracash Orchestra a jen potvrzuje dojem z posledních koncertů, že ve stávající sestavě je kapela v životní formě!
Marracash to vždy táhlo spíše na východ, každoročně podnikají dobrodružné turné po balkáně kde o extrémní zážitky není nouze a letos na něm zavítali například až do Albánie....

 

K České republice má tahle parta nadstandartní vztah, zejména v posledních letech obrážejí pravidelně zdejší kluby a festivaly, často v doprovodu své české spojky Profesora Ikebary a jeho balkánskou afterparty a jistě není náhoda, že mezi jejich spřátelené kapely zde patří například Hentai Corporation, Jinovatka nebo První hoře.

 

04.10.2012   Mighty Bar Velbloud / České Budějovice (afterparty: Profesor Ikebara)
05.10.2012   Tradiční Kloub / Sušice (afterparty: Profesor Ikebara, support: Jinovatka)
06.10.2012   Auto Da Fe / Kladno
10.10.2012   Palác Akropolis / Praha (19:30) + HENTAI CORPORATION
11.10.2012   Stará Pekárna / Brno
12.10.2012   H-Club / Šumperk
13.10.2012   Divadlo pod lampou / Plzeň (afterparty: Profesor Ikebara, support: Jinovatka)