Aspirují na rockový objev sezóny. The Complication mají drive, dělají hudbu po svém a výsledek zní skvěle!

Aspirují na rockový objev sezóny. The Complication mají drive, dělají hudbu po svém a výsledek zní skvěle!

Talentovaná čtveřice The Complication si se svou druhou nahrávkou Aspiring Child říká důrazně o pozornost. Jejich nasazení, které z nich prýští na pódiu, se podařilo přetavit v energickou nálož i na druhém řadovém albu.

V muzice, založené na hlasité kytaře, hutné base a dynamických bicích, najdete i přes všechny ty potrhané struny a rozlámané paličky, chytlavé melodické linky a výrazné refrény, které využívají hlasů všech členů kapely. V čele s charismatickým a skvěle zpívajícím Jackobem Sensem vás kapela nenechá v klidu a při jejich poslechu si budete přát, aby tahle jízda nikdy neskončila.   

Necelé tři roky po debutu U (2014) a tří singlů, jež vyšly během dalších dvou let, vychází nová deska Aspiring Child. „Samotný název desky vychází z písničky, která celé album uzavírá,“ prozrazuje zpěvák Jackob Sence a dodává: „Její text totiž skvělé funguje jako paralela k průběhu jejího natáčení.“  Natáčelo se v Bomb Jack Studiu už od léta 2016 a na výsledné podobě se značnou měrou producentsky podílel Vašek Dreiseitl. „Jeho pohled zvenčí tomu dodal nový rozměr. A popravdě, nikoho z nás by nenapadlo použít v písničce třeba harfu,“ říká Jackob Sence. Album, potažmo kapela nijak neskrývá svou inspiraci obdobím rockové muziky devadesátých let, kdy světovým hitparádám kralovali Rage Against The Machine, Faith No More nebo Red Hot Chilli Peppers.  

Seznam nejbližších koncertů:
07.4. Jablonné nad Orlicí, sál U Dubu (křest CD)
13.4. Brno, Fléda
14.4. Ústí nad Orlicí, Klubcentrum
15.4. Svitavy, Coolna Club
21.4. Praha, Stop Time (křest CD)
06.5. Valašské Meziříčí, Majáles
20.5. Králíky, Klub Na Sřelnici