Atari Terror a Bundy Tad pokoří ROXY již příští středu 26. 9.!

Atari Terror a Bundy Tad pokoří ROXY již příští středu 26. 9.!
Přesně za týden se ROXY znovu dočká důkladné prověrky statiky. Sotva odsud odjeli Soulfly, chystá se do legendárního pražského klubu další kapela, která se s tím ani trochu nemaže! Ve středu 26. 9. se těšte na pořádně ostrý crossover v podání pražské bandy Atari Terror, která je po právu považována za jednoho z nej domácích reprezentantů tohoto žánru. A aby toho náhodou nebylo málo v ROXY ten večer zahrají navíc také s Atari Terror žánrově i lidsky spříznění Bundy Tad!

Atari Terror, kteří v ROXY - stejně jako Bundy Tad - vystoupí vůbec poprvé, hodlají na koncertě představit nejen materiál z loňského, velmi dobře přijatého alba Part3: Final Warning, ale zabrousí i do historie. "Šáhli jsme do repertoáru a zahrajeme i věci, co už jsme naživo dlouho nehráli. Bude to takový čistý rokenról bez zbytečných příkras," dodává k tomu Kurz, který má v Atari Terror na starosti vokály společně s Broňou Míkou, jenž v roce 2009 nahradil Ludvíka Bohadla.

Právě dvojitý mužský vokál je jedním ze základních rozpoznávacích znamení šestičlenné kapely, která funguje na domácí scéně už od roku 2004 a kromě vítězství v talentových soutěžích ŠIBA Music Chance a Jack Daniel"s Talent Scouting už stihla mimo jiné předskočit hvězdným Korn a zahrát si vedle tuzemských klubů a festivalů také například v USAPolskuNěmecku, na Slovensku či naUkrajině.

To, čím Atari Terror bodují u odborné kritiky i u "řadových" posluchačů, je především bouřlivá energie a divokost, s jakou ve své tvorbě mísí žánry jako hardcore, metal, punk, ska nebo dokonce country. Přitom všem si ale navíc stále zachovávají sympatický nadhled a sebeironii, kterými vyvažují občas pořádně temnou atmosféru, jež některé jejich skladby a texty v posluchačích vzbuzují.

V energičnosti, údernosti ani temnosti za Atari Terror rozhodně nezaostávají ani jejich středeční hosté Bundy Tad, které lze žánrově zařadit do škatulek metal a crossover. "Bundy tad jsme si pozvali proto, že se známe už hrozně dlouho - já měl dokonce svoje první vystoupení na pódiu právě s Bundy Tad jako host někdy v roce 96 - , máme se rádi, sdílíme jednu zkušebnu a taky proto, že zrovna vydávají nové EP, které jim produkoval a míchal Ecson Waldez a myslím, že se jim to moc povedlo, jak jsem měl možnost slyšet. Takže prostě takový kamarádský koncert.....a taky představí nového basáka," vysvětluje Kurz, proč si Atari Terror pozvali na 26. 9. do ROXY právě pražské brusiče Bundy Tad.

A jak je vlastně možné, že Atari Terror zahrají v ROXY poprvé až teď? "Ani nevím proč, asi nebyla příležitost anebo jsme si na takovýhle velký klub ještě netroufali. V Praze jsme sice hráli už na hodně místech, ale nový „zářez“ se hodí," říká k tomu Kurz a dodává: "Mám rád ten prostor, cejtim se tam dobře i přesto, že při velkých zahraničních koncertech tam bývá k padnutí. Tak uvidíme, jak se mi tam bude líbit z pozice účinkujícího." 

Pokud chcete Kurzovi i celým Atari Terror a Bundy Tad tohle "poprvé" co nejvíc zpříjemnit, tak moc neváhejte a koukejte dorazit v hojném počtu. Fakt, že vstupenky seženete v předprodeji za pouhopouhých 100 czk, by vám rozhodování zda dorazit nebo ne mohl dost zjednodušit. Zvlášť když na oplátku dostanete hned dvojnásobnou porci pořádně tvrdého diktátu, který položí i ty nejotrlejší….