ATD společně s Civilní obranou a Curlies vyrážejí na podzimní turné!

ATD společně s Civilní obranou a Curlies vyrážejí na podzimní turné!

Turné, které nese název Rock Live tour, se stává z 10 zastávek napříč celým Českem. Velké finále se bude konat v pražském klubu Rock Café!

Kapela Civilní obrana z Čáslavi a benešovští ATD opět po x letech spojí své síly a vyrazí na společné turné. Jako třetí kapela je doprovodí pražská formace Curlies.

Kapela ATD z Benešova je na hudební scéně od roku 2007, od roku 2008 má podobu, ve které hraje do nynějška. Na kontě mají kluci 3 CD, přes 300 koncertů a vystupování na předních českých festivalech. Čtvrté album je podle všeho na cestě, jeho předzvěstí jsou videoklipy k písním Ke hvězdám a Malá nevěrná. Pokud máte rádi melodický punkrock, ATD se Vám budou určitě zamlouvat!

Druhou kapelou turné bude tříčlenná partička z Čáslavi, Civilní obrana. Mnohým z Vás se "Civilka" dostala do podvědomí díky písni Pussy je kunda, která byla inspirovaná výrokem prezidenta Zemana. Na YouTube má přes 67 tisíc zhlédnutí. Větší úspěch ale slaví jejich nejnovější počin, videoklip k písni Holku pevnou mít, který se počtem přehrání blíží k půl miliónu! Civilka mimo 3 alb, stovky koncertů a vystupování na festivalech má za sebou také zkušenosti s vystupováním v zahraničí. Vystupovali např. na Slovensku nebo v Belgii.

Trojlístek doplní pražská kapela Curlies hrající melodický, energický punkrock, který je okořeněný zvukem skotských dud.

Vstupné je na celé turné stanovené pro všechny koncerty stejné, a to 99,- Kč. Oficiální předprodej není, vstupné pořídíte v den daného koncertu na místě, tudíž přijďte včas!

ROCK LIVE TOUR 2017

6.10. Plzeň - Buena Vista
13.10. Domažlice - Moskyto
21.10. Sedlčany - Club Pohoda
27.10. Teplice - Božák
28.10. Kutná Hora - Česká 1
3.11. Pelhřimov - Music club Sklep
18.11. Benešov - LABYRINT MUSIC CLUB
25.11. Kladno - Poldofka
2.12. Tábor - ORION
27.12. Praha - Rock Café