BADYS FEST 2014 & Visáči vs. Plexis!

BADYS FEST 2014 & Visáči vs. Plexis!

Rockový festival BADYSFEST konaný v sobotu 14.června 2014 od 13:00 hodin započne svůj II. ročník. I letos se koná  začátkem června v Nučicích nedaleko Prahy v areálu Sokol Nučice a  otevírá tak další rok open air festivalů. Hudební akci pořádá občanské sdružení BADYS. Těšit se můžete jak na mladé začínající kapely, tak kapely z české rockové špičky.

Line-up BADYFESTU 2014 potvrdily následující kapely: 
VISACÍ ZÁMEK (headliner festivalu) je už českou stálicí z dob dávných pankáčů a kokrhýlů. Získlali si fanouškovo srdce nejedním hitem své bohaté diskografie a určitě rozpálí kotel těmi největšími peckami včetně Známky punku a Traktoru. Dále se na BADYfestím podiu ukáže kapela PUMPA, zarytí punkeři PLEXIS a jejich druhá polovina APPLE JUICE, zrychlená dechovka HEEBIE JEEBIES, BADYS, VOSÍ HÍZDO, FENOMEN a HERO FROM ZERO.

Pěkná účast a pozitivní ohlasy z loňského ročníku nás motivovaly k ještě intenzivnější péči o festiválek ve všech oblastech, ať už po produkční a hudební stránce, tak v oblastech pohodlí a spokojenosti návštěvníkova trávícího ústrojí. Hlavním patrnerem festivalu se stal SHERON.

A jak se můžete na BADYFEST dostat?
Desetiminutový výlet vozem od metra Zličín, popřípadě MHD autobusy. GPS adresa pro Vaše navigační přístroje ( +50° 0' 54.68", +14° 13' 44.51")

Veškeré potřebné informace se návštěvníci festivalu dozvědí nejen prostřednictvím našich webových stránek festivalu BADYSFEST  , BANDZONE, FACEBOOK, ale i na plakátech, letácích, kalendářích, samolepkách a dalších propagačních materiálech festivalu BADYSFEST. Dále v rádiích (Rádio BEAT – hlavní mediální partner v čele s moderátorem rádia Standou Rubášem, který bude opět celý festival  moderovat), internetových portálech, novinách a TV stanicích.

I letos poputuje část výtěžku stejně  jako loni na dobročinné účely Člověk v tísni. http://www.clovekvtisni.cz/cs