Banana fest 2012 aneb - chyť si svýho banána!

Banana fest 2012 aneb - chyť si svýho banána!
Festivalová sezona se blíží ke zdárnému konci a ne že by té muziky bylo v letošním ročníku málo. Jedním z posledních openairů bude Jablonecký minifestiválek BANANA FEST pod taktovkou severočeské kapely Street'n'banana. A v čem že bude tahle párty originální?

Večernímu posezení venku v následujících týdnech odzvoní na na dveře zaklepe nelítostný podzim. Ještě před tím ale pořadatelé Banana festu nachystali ska-punk-rockový večírek v prostorách openair areálu NA SLUNKÁCH. Představí se Vám nejen kapely z místní scény severních čech, ale i vzdálenější hosté.


/Beznadějný Případ - Boskovice/

Celý večer započnou neotřelí bigbeaťáci vzrostlí ze stínu domovského Jablonce nad Nisou - Sabotters - kteří v minulém ročníku uspěli v soutěři Stárplej Jabloneckého klubu Na Rampě. Pražským hostem jako druhou kapelou budou energičtí, veselými melodiemi nadupaní Curlies a zadují do hor své dudové písně!


/Street'n'banana - folk-punk-ska-rock Smržovka/

Jako třetí učinkující se představí organizující folk-punk-ska-rocková banda ze Smržovky/Mladé Boleslavi/Liberce -Street'n'banana. Kapela před několika měsíci vydfala své debutové CD s názvem "Vezmeme Vám kapku krve" a dnes brousí svoje kusy k progresivnějšímu indie. Zároveň si však chce ponechat svou veselost a rodost ze hry.

V závěsu za S'N'B vystoupí severočeská kapela VEvývoji!, kterou místní mohli slyšet už na desítkách koncertů v Jablonci a okolí. Během září kapela vydá svoji druhou oficiální desku se sloganem "Vývoj nezastavíš". Opravdický ska-punk přinesou až z Třemošnic kluci z objektu ŽÁDNEJ STRES a vůbec nepochybujte o tom, že se vody jablonecké přehrady nerozvlní!

Sladkou tečkou celého Banana festu až z Boskovic přivezou čistý radostný punk rock mladí pánové ze skupiny Beznadějný Případ. A co vy? Vy si můžete u vystupu vyzvednout svůj sladký banán a to všechno za symbolických 60 kornun 14.9.2012! A nezapomeňte přibalit slunné počasí na skolnek podzimu. Kamarády rozhodně nenechejte doma!

Více informací naleznete na oficiálním FB akce: http://www.facebook.com/events/358732554184381/