BANANA FEST 2014 láká báječnými MISTAKE!

BANANA FEST 2014 láká báječnými MISTAKE!

Jablonecká kulturně-hudební scéna se i letos dočká dalšího ročníku originálního BANANA FESTU v režii regionální kapely Street’n’banana. Loňský ročník doprovodilo krásné počasí a vesměs punkové a skapunkové osazení line-upu. Co že nám nabízí letos?

I v tomto roce pozvali pořadatelé na sever čech 6 kapel různého ražení, a lákají objevem posledních let báječnými Mistake až z dalekého Zlína. Trojici sympatických mladíků není třeba dlouze představovat. Jejich muzika se Vám dostane pod kůži už při prvním hitu. Tvrdší ražení festivalu podpoří regionální kapely Vetrol, John Silver a samozřejmě kovaní rockeři ze středočeských SEVEN. Představí se i Jablonecká partička Hegesh a samozřejmě nesmí chybět pořádající kapela Street’n’banana, která zde oslaví rok od vydání své debutové desky „Nohama vzhůru“.

Celý program doprovodí svou světelnou/ohňovou show místní skupina říkající si Fireshow JBC. Čímž pádem je jasné, že za nepřízně počasí bude akce zrušena, nebo přesunuta na jiný termín.

A to nejdůležitější?
Akce se bude konat na tradičním místě „Na Slunkách“ u Jablonecké přehrady a uskuteční se 19.7.2014. Začátek je již v 15:00, tak neváhejte pozvednout pozadí a přijít rozhýbat letní vzduch s vůní čerstvých banánů.