BANDZONE SHOWCASE už ve čtvrtek 12.12.!

BANDZONE SHOWCASE už ve čtvrtek 12.12.!

Máš rád hudbu, sleduješ trendy a chceš být o krok napřed před svými kamarády? Doraz na Bandzone Showcase a objev s námi kapely, o kterých v příštím roce ještě hodně uslyšíme.

4. prosince, Praha – Spousta kapel se snaží prosadit, ale jen málokterá na to ale skutečně má. 12. Pprosince se na hudební přehlídce v pražském Rock Café představí šest nadějných kapel, které tuto šanci reálně majíkterým se to může podařit. Tým největšího českého hudebního serveru Bandzone.cz celý rok proplouváal studenými bouřlivými vodami českých klubů a festivalů a pátrá po špičce ledovceal po zlatých rybkách -– tedy po kapelách, které se reálně mohou prosaditmají talent a drive budoucích headlinerů.

V publiku narazíšme kromě fanoušků na spoustu zajímavých osobností z řad hudebních redaktorů, šéfů klubů, pořadatelů festivalů či producentů a manažerů. "Protože tyhle lidi z branže celkem dobře známe, víme, že standardně nemají moc dost času a energie na to, aby mohli sami obráželi obrážet kluby a nové talenty hledali hledat na vlastní pěst. Rádi to tedy děláme za ně a na konci roku se jim pak pochlubíme s tím nejlepším, na co narazíme," dodává Michal Novák, zakladatel Bandzone.cz.

A kdo že se probojoval do elitní šestky Bandzone Showcase 2013?

Nadřené duo producentů elektroniky Them Darned Teenagers, sedmdesátkový rock’n‘roll v moderním kabátě Doctor Victor, budoucí ikonya (nejen) české popové scény Light & Love a Lola běží, písničkář s ansámblem Vojtaano a mladá krev pop punku On The Way.

Doraž, ať víš, kdo příští rok poletí nahoru.

Předprodej v síti SMS Ticket:
http://www.smsticket.cz/vstupenky/1810-bandzone-showcase.aspx

Odkazy:

http://bandzone.cz/akce/328763
https://www.facebook.com/events/694351183910190/

http://bandzone.cz/themdarnedteenagers
http://bandzone.cz/doctorvictor
http://bandzone.cz/lolabezi
http://bandzone.cz/lightlove
http://bandzone.cz/vojtaano
http://bandzone.cz/ontheway

http://bandzone.cz
http://facebook.com/bandzone.cz