Bloody Beetroots rozproudí Open Air Festival

Bloody Beetroots rozproudí Open Air Festival
Famózní show italské elektro-punkové dvojice roztančí davy na Open Air Festivalu. Pod jménem Bloody Beetroots DJ Set vystupuje společně s BB umělec Tommy Tea, oba tradičně v černých maskách. Vyhledávané taneční duo předvede elektro set a s ním neřízenou party od začátku až do konce. To ale není vše, zanedlouho ohlásíme další hvězdy!

Bloody Beetroots je pseudonym umělce jménem Sir Bob Cornelius Rifo, italského producenta a fotografa. Jak sám tvrdí, narodil se ve stejném roce jako punk rock, což dokládá číslem „1977“ vytetovaném na své hrudi. Po kapelových garážových začátcích v roce 2007 Rifo spustil projekt Bloody Beetroots a během dalších tří let si vydobyl respekt mezi největšími jmény elektro house hudby. V roce 2008 se jeho EP Cornelius, umělecký projekt zahrnující nejen hudbu, ale i film a módu, dostalo do žebříčku Top 100 International iTunes downloads. V roce 2009 následovala deska Romborama a dva roky poté Best Of...Remixes.

Rifo nechce lidi pouze bavit, chce je vybudit k tvorbě svých vlastních světů. „Když nemůžeme se současným systémem bojovat, musíme se z něj naučit čerpat při tvorbě něčeho nového, revolučního.“ Dvojice  je známá také tvorbou remixů skladeb různých umělců, například The Chemical BrothersWu-Tang Clanu, Goose a mnoha dalších.

http://www.thebloodybeetroots.com/videos/


Stejně jako loni nabízíme slevu od GTS Alive:

Majitelé studentských karet ISIC, IYTC,  ALIVE, ITIC  mají právo na 150,- Kč slevu z aktuální ceny vstupenek (obyčejné i VIP) v rámci předprodeje v síti Ticketpro i z ceny na místě.

Sleva platí od 1. dubna do 11. srpna 2012 a lze ji uplatnit na všech pobočkách předprodejní sítě Ticketpro nebo na oficiálních prodejních kasách v místě konání akce.

Stále také platí nabídka 1+1 vstupenka zdarma pro členy O2 Extra Klubu. Normální vstupenka vyjde v přepočtu na 440 Kč a VIP na 880 Kč! Vše najdete na http://www.o2extra.cz/klub.

 

Více informací o vstupenkách a interpretech najdete na www.openairfestival.cz