Boleslavský Majáles 2017: SCI-FI postavy a roboti ovládnou Mladou Boleslav!

Boleslavský Majáles 2017: SCI-FI postavy a roboti ovládnou Mladou Boleslav!

Po dvou letech ticha chystají pořadatelé Boleslavského Majálesu malou revoluci. Ano, přijde opravdový humbuk, jak se na správné studentské májové slavnosti sluší a patří. Škoda Auto Vysoká škola v Mladé Boleslavi se v letošním roce poprvé jako vzdělávací institut ve spolupráci s DWD.cz ujme organizace tradiční májové slavnosti oblíbené zejména mezi studenty vysokých škol a věřte, že to bude stát za to!

Celá událost se odehraje v sobotu 13. května 2017 a zahájena bude na prostranství mezi nákupním centrem Bondy a Zákaznickým centrem Škoda Auto a.s. Odtud účastníky čeká žánrový Majálesový průvod do míst konání celé události u vzdělávacího centra na Karmeli. Bohatý živý hudební program v čele s báječnými UDG doprovodí řada akčních sportovních aktivit a kulturně-vzdělávacích stanovišť jak pro studenty a žáky středních škol, tak pro jejich rodiče. Opomenuty nezůstanou ani nejmenší ratolesti, které z našich atrakcí  v KID zóně nedostanete.

Na hudební stage se Vám představí speciální program populární vědy Liberecké společnosti iQLANDIA, či objev soutěže Boleslavsko hledá talent jako zástupce vycházející mladé generace punk-rockerů – kapela Wotazník. Moderní pop-soul-rock s profesionálním performance představí nadějná boleslavská kapela Twilight Kid a můžete se těšit i na snůšku veselých svižných skákaček v podání už roky zaběhlé kapely Bikini. Návrat tradičního Majálesu nebude návratem jediným. Po třech letech se na scénu vrací ska-punková kapela VEvývoji! a odehraje zde jeden ze svých prvních koncertů. Celou hudební přehlídku završí jedna z nejúspěšnějších českých pop-rockových kapel UDG z Ústí nad Labem.

Udělejte ze sebe Darth Vadera, Iron mana nebo třeba Robocopa, přijďte se přidat do Majálesového průvodu a užijte si nezapomenutelné odpoledne plné překvapení, her a dobré muziky. Vaší fantazii se meze nekladou. Vstupné zdarma.

Partnery akce jsou: Město Mladá Boleslav, ŠKODA AUTO Vysoká škola, Hudební portál DWD.cz, ŠKOENERGO s.r.o, Bondy centrum Mladá Boleslav, Vzdělávací centrum Na Karmeli, a další…