††† BOUNCE! BOUNCE! CYBERPUNKERϟ WARM UP PARTY †††

††† BOUNCE! BOUNCE! CYBERPUNKERϟ WARM UP PARTY †††
Další pravidelná měsíční vykosťovačka je koncipovaná jako "warm up" párty před mejdanem, kterej děláme společně s Clashem za týden poté. To nicméně neznamená, že 21. dubna budete o něco ochuzený, spíš naopak! Plnohodnotnej večer ve třech patrech s celou řadou hostů a ne jen tak ledajakejch...

V Undergroundu to budou hlavně český hájvs DEAD POPE'S COMPANY, který zrovna dokončujou novou desku a v rámci jejich koncertu na Bounce! Bounce! můžete i vy být spolutvůrci jejich novýho klipu. Víc info na jejich Facebooku. Další jméno taky není neznámý. JAMES COOK (UK/IAMX, Nemo) přisviští z Berlína a rozvláční i rozvášní nás svým srdceryvným soundem. A aby toho hezkýho patosu nebylo moc, DJ v Undergroundu bude tentokrát věčně dobře naladěnej MARDOŠA (TATA BOJS). Slušnej line up, co říkáte? Nahoře obligátně DJ ED BASS a pochopitelně uprostřed v DANCE patře opět páteř Nestvůry - KAY & TVZEX (ϟVNϟHINE) ALL NIGH† RIO† ϟE†.

Od 22:30 do 05:30 ráno, tři patra, živý kapely, DJs, možnost swingovat nahoru a dolů, klasickej mejdan, na kterej se nezapomíná! Za legračních osm pětek!


Více info: 

http://www.facebook.com/DeadPopesCompany
http://www.facebook.com/jamescookofficial
http://www.facebook.com/pages/Mardoša/45674214506
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001759846452