BRITŠTÍ DELTA HEAVY TO ROZJEDOU UŽ TENTO PÁTEK!

BRITŠTÍ DELTA HEAVY TO ROZJEDOU UŽ TENTO PÁTEK!

Delta Heavy se chystají tento pátek rozbořit pražský YES! club. Pokud ještě nemáte lístky, neváhejte a kupte si je ještě dnes. Vyhnete se tak zbytečným frontám a užijete si akci naplno. Vstupenky k dostání v síti Ticketpro.

Ben Hall a Si James začali oba DJovat jako teenageři. Po škole je ale představa života v kanceláři natolik děsila, že začali vytvářet vlastní hudbu profesionálně. Dnes jsou jejich kanceláří nahrávací studia a narvané kluby. Přesto se nebojí si přiznat, že jejich první show byla nejspíše v jakémsi prázdném klubu se vstupem zdarma.

V České republice vystoupili už loni na slavném festivalu Let it Roll, Yes! Club bude jejich vůbec první klubové vystoupení v ČR. Delta Heavy už se na pražské publikum těší. Mimo nich vystoupí i několik domácích DJs, takže lze očekávat pořádně nabitý večírek. Delta Heavy momentálně pracují na své debutové desce, která by měla vyjít koncem letošního roku. Sami kluci o ní říkají: “Myslíme si, že spoustu lidí překvapí, jelikož přicházíme s poměrně revolučním zvukem a tak trochu se odkláníme od toho, co nás proslavilo. Určitě to bude takový souhrn všeho, kde se zrovna hudebně nacházíme a co si právě teď ve studiu společně užíváme,” (Techno.cz). Doufejme, že se s něčím zajímavým z této desky v pátek představí i v Praze! Ale to se dozvíme až krátce po půlnoci v YES! clubu!

Line-up:

21:00-23:00 Them Darned Teenagers
23:00-00:30 Funk Effect
00:30-02:00 Dealta Heavy
02:00-03:30 Halbax
03:30-05:00 Vulcanik vs S-bish

Nenechte si ujít tuhle nadupanou pařbu! V pátek 8. března, v pražském YES! clubu! Kupte si vstupenky ještě nyní v síti Ticketpro!