MAJÁLES 2012! Gambrinus Excelent Talents!!

MAJÁLES 2012! Gambrinus Excelent Talents!!
I v roce 2012 získá prostor v hlavním dni oslav několik studentských kapel z brněnských středních a vysokých škol, tentokrát díky soutěži Gambrinus Excelent Talents. Kdo se může zúčastnit? U každé kapely (hudebního tělesa) evidujeme jednu výchozí školu (střední / vysokou). Chápeme, že můžete mít v kapele členy z různých škol (nebo i neštudenty), ale i přesto uveďte právě jednu školu jako mateřskou, za kterou budete bojovat. Podmínkou účasti je kapela složená alespoň z 1/2 aktivními studenty a v den hraní na Majálesu dosažený věk 18 let.

Kdo se může zúčastnit?

U každé kapely (hudebního tělesa) evidujeme jednu výchozí školu (střední / vysokou). Chápeme, že můžete mít v kapele členy z různých škol (nebo i neštudenty), ale i přesto uveďte právě jednu školu jako mateřskou, za kterou budete bojovat. Podmínkou účasti je kapela složená alespoň z 1/2 aktivními studenty a v den hraní na Majálesu dosažený věk 18 let.

Nominujte se právě teď!

Nominace probíhají od neděle 11.3.2012 do neděle 25.3.2012 23:59 formou zaslání přihlášky na e-mail:

gambrinus-excelent-talents@majales.cz.

Přihláška (tělo e-mailu) musí obsahovat následující údaje a přílohy:

1) Název kapely
2) Kontaktní osoba (manažer, kapelník)
3) Krátký popis kapely - žánr (pokud lze, alespoň přibližný), kdy založeno, členové kapely
4) Link na weby kapely (bandzone, youtube, vlastní web, ...)
5) Název školy, za kterou se nominujete (např. Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Ekonomicko-správní fakulta, Masarykova univerzita atp.)
6) Město (= Brno)

V příloze e-mailu musí být:

6) Soutěžní skladba v MP3 (v příloze, ideální bitrate do 192kbit/s)
7) Výchozí fotka kapely (v příloze, velikost alespoň 800x600px a větší, ideálně JPEG)

Volitelně: link na výchozí video na youtube / vimeo apod.

UZÁVĚRKA NOMINACÍ JE V NEDĚLI 25.BŘEZNA 23:59 !

Průběh hlasování

Přehled úspěšně nominovaných kapel bude znám v úterý 27. března v 18:00, kdy také bude zahájeno vlastní on-line hlasování prostřednictvím FB aplikace. Hlasování potrvá do neděle 8. dubna 23:59 a v pondělí 9. dubna budou vyhlášeny výsledky, odpoledne pak vylosovány hrací časy a poté osloveny vítězné kapely.

Když postoupíme na Majáles Open-Air, tak ... ?

Budete hrát v jednom z vylosovaných časů na Gambrinus Excelent Talents Stage, a to v rozmezí 13:30 - 23:30. Čas přípravy bude 30 min, čas vlastního vystoupení taktéž 30 min. Všichni členové kapely získávají VIP vstup a kolik má kapela členů, tolik získá dalších běžných vstupenek. Kapely vystupují bez nároku na honorář nebo proplacení cestovních nákladů!

Cena pro vítěze

Jedna z kapel, které vysotupí na Majáles Open-Airu, získá status vítěze. Bude to ta, která bude mít nejlepší (největší, nejživější) návštěvnický kotel. Tuto cenu určí zástupce pořadatele.

Vítězná kapela získá od titulárního partnera soutěže pro každého člena kapely hlavní cenu - PIVO GAMBRINUS EXCELENT NA ROK ZDARMA!