BTTR: Zpátky ke kořenům se Sunshine

BTTR: Zpátky ke kořenům se  Sunshine

Sunshine už jistě nemusíme většině české populace představovat, za léta působení si zde vybudovala silnou fanouškovskou základnu. Kapela se rozhodla poodhalit jejich archivní záběry a ukázat fanouškům zákoutí jejich kapelního života. Díky Sunshine a snažení jejich týmu vznikl dokument Back to the Roots, ve kterém také uvidíte mnoho zajímavých lidí, záběry z USA, Japonska i Česka.

Mnoha lidem se může zdát, že projekt Back to the Root je jakýmsi loučením s kapelou. Konec to opravdu není, video můžeme chápat jako posun kapely do další etapy. Sunshine mají za sebou totiž už 20 let působení na hudební scéně, jak české tak i zahraniční. Video berme jako důkaz, že kapela jen neseděla na ''zadku'' a nevymetala české kluby. Kapela si šla za svým snem, cestovala, bavila se a tak získala velké množství fanoušků a kamarádů po celém světě.  Kapelu hraní stále baví a nehodlá končit, proto si pro vás připravila české tour, kde video  exkluzivně uvidíte. Těšit se můžete jak na vtipné momenty z backstage, tak na dvacet let staré koncertní záběry, které byly doslova vydolovány ze starých VHS kazet. 

23.10.2013 se můžete těšit na exkluzivně první promítání videa, které proběhne v Praze ve velmi oblíbeném Lucerně. Celkem bude promítání na deseti místech.

Termíny tour:

23.10. PRAHA - LUCERNA MUSIC BAR
24.10. BRNO - FLÉDA
26.10. SUŠICE - TRADIČNÍ KLOUB
2.11. LITOMYŠL - KOTELNA
6.11. PLZEŇ - ANDĚL
7.11. OLOMOUC - BELMONDO
8.11. OSTRAVA - MARLEY
16.11. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - NA RAMPĚ
23.11. DĚČÍN - GARAGE
6.12. UHERSKÉ HRADIŠTĚ - MÍR

 

foto: Radek Brousil

video: Jiří Marshal