Bungee Jumping z televizní věže, Tři ségry a každoroční klasika…jednoduše, Keltská noc!

Bungee Jumping z televizní věže, Tři ségry a každoroční klasika…jednoduše, Keltská noc!

Může se zdát, že se program Harrachovského festivalu rok od roku příliš nemění, ale zdání klame. Letošní ročník nabídne pár specialit, které jinde nenajdete. A co že to pro Vás pořadatelé na 8. a 9. srpna připravili?

Jednou z novinek je možnost vyzkoušet si Bungee Jumping z Televizní věže, která se tyčí přímo nad areálem festivalu. Návštěvníci festivalu budou míst vstupné na Bungee Jumping pouze za polovinu.

Každý návštěvník festivalu Keltská Noc 2014, si může skočit Bungee Jumping ve dnech 8. - 9. 8. 2014 za zvýhodněnou festivalovou cenu Kč 500,-, místo obvyklých Kč 1.000,-. A jestli budete chtít seskok natočit, zaplatíte za DVD Vašeho skoku pouze Kč 500,- místo obvyklých Kč 700,-.

Linup nepřekvapí, ani neurazí…
Je jasné, že z produkčního hlediska není možné opomenout pořádající kapelu Tři Sestry, která je spolu s Lou Fanánkem jakýmsi otcem festivalu už od jeho prvního ročníku. Narazíte zde i na klasiku v podání Wohnoutů, Totální Nasazení, Divokej Bill, Vypsaná Fixa na svém dvacetiletém tour „Před náma jedeme my“, Lety Mimo, S.P.S nebo třeba rozdováněná E!Ečka.

Novinkou pro letošní ročník bude čím dál tím oblíbenější mladičká rudovláska Debbi, která dobyla éter radií svým hitem Touch The Sun a vysloužila si za něj prestižní ocenění Anděl. Velmi úspěšná byla i její spolupráce s rapperem Lipem na singlu Ležím v Tvé blízkosti. Půvabná rudovláska tak spolu s pár dalšími kapelami jako Flattus, Lucky Loosers, Doctor PP či Faces are Fition představí progresivně mladou a ještě nepředstavenou část festivalu.

Sosej novinky na nové FACEBOOK stránce DWD.cz