CAMPING PARTY 2014

CAMPING PARTY 2014

Po úspěšném prvním ročníku v trochu nešťastném podzimním klimatu přichází druhý ročník Camping party v období plavek, teplého piva a studených párků. Aby návštěvníkům neomrzaly prsty u nohou, uskutečňují pořadatelé akci už v sobotu 28. června 2014. A myslíme, že opravdu bude na co se těšit!

Jablonec nad Jizerou je maličká obec na severu čech, a sousedí se známým turistickým a lyžařským střediskem v Rokytnici nad Jizerou. Láká svou pozicí k příjemné tuzemské dovolené u vody mezi horami, báječným cyklistickým výletům či vodní turistice. Právě proto je návštěva Camping party vesměs složená z návštěvníků oblasti. Nenechte se ale zmást! Místní jádro nikdy nezklame!

Headliner akce pro druhý ročník přijede z Punkdubic (Pardubic), dost možná ve voze Volkswagen, a to proslulý stálý člen české skapunkové vlny VOLANT. Parání tóčo pankáčům předvádějí už dlouhá léta, a nepochybuji, že Vás pobaví i letos.

Naděje severočeské muziky, která povstala z prachu stále se rozpadajících a skládajících Libereckých kapel a překvapila snad každého, kdo měl možnost jejich vystoupení shlédnout. Mluvíme tu o D’Branx. Atraktivní partě mladíků s půvabnou akční zpěvačkou v čele. I tahle indie rock’n‘rollová parta představí svoje umění 28.6.2014 v kempu Zátiší v Jablonci nad Jizerou.

Není jich málo, jsou nadšení a veselí, skládají a hrají jak jen to jde. Mladoboleslavští ALEPAK SKA už názvem ukazují, co vlastně máte čekat. Nejširší dechová sekce v regionu Vám předvede zač je toho Brass pressure, ale ani zbytek nezůstane v pozadí. Tradiční ska obohacené prvky nespočtu jiných žánrů obohatí parádní večírek veselými melodiemi a neotřelými nápady.

Před lety se mluvilo o pop punku jako o vlně muziky pro mladé. Držel se na vrcholu dlouhých deset let a ani dnes neustoupil úplně do pozadí. Právě tohle nám přijede ukázat středočeská tříčlenná parta mladíků říkající si Narušené spojení. Mají za sebou natočení dema v BlackStone Recording studio a všechno to do Vás chtějí nacpat!

O afterparty se postará Turnovské duo mladíků s velice specifickým humorem a rozhodně Vás chladnými nenechají. Dost možná se budete smíchy za břicho popadat, což by pro pořadatele byla ta nejkrásnější tečka za druhým ročníkem.

Bezesporu je na co se těšit, protože pořadatelé avizovali doplnění doprovodného programu, zábavy jiných forem, než jste na podobných akcích zvyklí a pozadu nezůstane ani bohatá nabídka retro drinků, dobrého piva či bohaté gastronomie od hotovek až po tradiční sejkory či klobásový nášup.