Chyť si i Ty svýho banána na Bananafestu II.

Chyť si i Ty svýho banána na Bananafestu II.

Něco přes 250 dní je za námi a po loňském ročníku i letos pořadatelé z kapely Street'n'banana připravili lineup pro letošní jednodenní miniakci - BANANA FEST II. A myslíte, že i letos budou banány? To si pište!

Houpejme se na sloganu "Chyť si svýho banána" protože právě žlutý zahnutý a neoloupaný je symbolem Jablonecké akce. Druhý ročník se odehraje 20. července 2013 na tradičním místě "Na Slunkách" v Jablonci nad Nisou. Ukažme si tedy, nač se můžeme téměř v půlce prázdnin těšit.

Novinkou letošního ročníku je stálice severočeské scény z nedalekého Liberce - Look Out!. Všem, kteří sledují Bandzone.cz, tato kapela určitě neunikla, a jejich klasický skate pop punk není nutno představovat. Druhou novinkou ze síně ska přijedou ze zatopeného Brandejsa mladíci s kapelou Interpret Neznámý. Ani tento žánr Vám rozhodně nemůže být cizí. Odkaz na 100zvířat či Tleskač je doslova hmatatelný. Přesto zachovává vlastní originalitu! Posledním nováčkem Banana festu je mladičká parta z místního Jablonce nad Nisou. Junk Aspect teprve objevují prkna znamenající svět, proto se těšme co na nás partička se stylovou basačkou vybalí.

Loňský ročník ucítíte na každém kroku v podobě dalších čtyř kapel. Nemůže samozřejmě chybět organizující parta Street'n'banana. Nové promo aktuálně zveřejnila na svém oficiální Banzdone i Facebooku, a v druhé polovině léta pro Vás připraví v režii BlackStone Recording Studio svou debutovou desku. Věřte, že je nač se těšit.

Přírustkem z liberecké scény bude další ne příliš dlouho existující kapela, která si říká Jinxx. Svou trochou do mlýna přispějí pop rockovému ražení večera a ukáží se Vám jako závěrečná tečka. Posledním článkem harmonogramu se stanou i v letošním roce místní/nemístní VEvývoji!. Půl roku po vydání desky "Vývoj nezastavíš" a absolvování tour se téměř po roce představí v Jablonci nad Nisou v inovované sestavě.

Není proč zahálet doma. Vydejte se na krásnou procházku kolem přehrady, romantický západ slunce a brutální vylejvárnu Kozlím pivem ve zběsilém pogu místních tanečníků. See ya on da Banana fest II...

---FACEBOOK AKCE---