Cibula Fest startuje už za 3 dny!

Cibula Fest startuje už za 3 dny!
Určitě je mezi vámi spousta těch, co se těší na letošní ročník Cibula Festu. Konečně můžete začít odpočítávat, protože kapely jako Arakain, Olympic, Zoči Voči nebo třeba Verona to na letišti v Holíči rozjedou už za 3 dny! A to zdaleka není ani třetina účinkujících!

Největší česko-slovenský festival už klepe na dveře a vás čeká nezapomenutelný hudební zážitek v podobě třech stagí a větším než velkém množství účinkujících.

Hned první den, tedy v pátek 20.7.2012 odstartuje v 17hodin celou akci na Fun Stage kapela Last Time, hned po nich Sám Sebou, Before The Zero Day, s večerem  přichází kapela Koblížci a po půlnoci se můžete těšit na přerovskou bandu Cookies, která nedávno vypustila do světa nový song společně s klipem.

Také na Main Stage zahraje spousty známých kapel, jako je například česká kapela Olympic, letos oslavující 50let od svého vzniku, slovenští No Name, nebo  třeba Zoči Voči. Tady celá show odstartuje v 16.30 díky kapele Fuera Fondo.

Třetí stage bude ve znamení rocku a zde se představí mimo jiné kapely The Paranoid, Arakain, Durman, The Flashback.

Hned další den, tedy v sobotu, se můžete těšit na taková jména, která se stala téměř festivalovými klasiky a to například Divokej Bill nebo kluci z UDG.

Tento festival se zdá celkem multižánrový a tak v dnešní době, kdy je hip-hop jedním z nejvyhledávanějších stylů, ani na této události nesmí chybět nějaký ti zástupci tohoto žánru, ze všech těch jmen "vypíchnu" třeba Moja Reč nebo PSH.
Nenech si tuhle událost ujít a přijeď se bavit s námi. My tam totiž chybět nebudem! :)

Pokud Tě o celém tomhle festu zajímá něco víc tady to určitě najdeš: http://cibulafest.eu/