Civilní Obrana boduje s novým videem!

Civilní Obrana boduje s novým videem!

Čáslavská kapela Civilní Obrana představuje nový singl s názvem Pussy je kun*a. Videoklip s mírně politickým nádechem, má za čtyři dny přes 10 000 shlédnutí.

Civilní Obrana přináší zbrusu nový singl i s videoklipem – píseň s mírně ošemetným textem vznikla v důsledku nedávných událostí, kolem prezidenta Miloše Zemana. Video se natáčelo v domovském hotelu GRAND, vše se stihlo ve velmi krátkém čase, produkce videa se ujalo studio Sergei, které má na starost už předešlý videoklip na píseň Scénář.

 Když se na internetu objevil záznam z prezidentových Hovorů z Lán, strašně dlouho jsem se tomu smál. Skoro až nepříčetně☺. Po nějaké chvíli ale přešel smích v rozčarování. Vzpomněl jsem si tot na časy, kdy jsem chodil na základní školu a prezidenta jsem vždy vnímal za jakýsi vzor národa. I někteří učitelé nám dávali prezidenta Havla za příklad slušného chování. Neumím vyjádřit představu toho, že za mnou jednou přijde potomek a řekne mi: KUNDA.” popisuje vznik nápadu písně zpěvák Mára. “S kamarády jsme se tedy rozhodli, že uděláme písničku a klip a pokusíme se malinko zlehčit napětí, které na sociálních sítích a internetu všeobecně kolovalo. I když je text inspirován skutečností.”

Kluci nyní pracují na nových songách, prozatím poslední deskou zůstává Loterie z roku 2012. V plánu jsou i další videoklipy a začátkem jara vyrazí Mára, Pepa a Pavel zpět na koncertní pódia.