Come and Play i Niceland v Opavě

Come and Play i Niceland v Opavě
Dnes večer se otevřou dveře opavského klubu ART pro všechny příznivce rocku i alternativy. Na scéně vystoupí opavští Come and play, Tajuplný kolich a Niceland z Prahy. Celý večer se bude táhnout v akustickém duchu.

Po rozpadu staré sestavy se po půl roce vrací Come and play na scénu s novými členy. Kapela se společně s obměnou členů rozhodla změnit i zvuk, takže dříve indie banda se pouští do nového projektu, který bude více akustický a písničkářský. Nebudou chybět ale ani smyčce a klavír.
V roce 2010 se Come and play dostali do semifinále RGM Live Space a poté se objevili také v TV Óčko. Nadcházející rok vydali videoklip k singlu Boom Boom Boom v produkci Borise Carloffa. Nedlouho po vydání klipu se kapela rozpadla, ale frontman kapely Matěj Burda se rozhodl pro nový projekt pod stejným názvem.

 

Niceland, který byl dříve jen akustický projekt písničkáře Michala Motyčky, se časem rozrostl na kapelu hrající indie-pop a společně odehráli koncerty na předních českých festivalech i v zahraničí.


Pokud si tyhle muzikanty chcete užít live, určitě doražte!

klubart.cz  

bandzone.cz/comeandplay     

bandzone.cz/niceland