Covers for Lovers s novým CD potemněli, ale neztrácí víru v dobré konce...

Covers for Lovers s novým CD potemněli, ale neztrácí víru v dobré konce...

Po více než dvou letech po vydání „Dobrých zpráv“ přichází pražská trojka COVERS FOR LOVERS s další náloží energického melodického pop-punk-rocku. Nová deska Nevzdávej! se nesese ve srovnání s předešlým počinem více na vlnách melancholie, ale neztrácí nic ze své údernosti a přímočarosti, tolik charakteristické pro tuto pražskou „partičku“.

Celé album je tématicky ohraničeno zrozením (Newborn Hope) a smrtí (Děkuji Vám) člověka. „Aniž bychom to nějak dopředu plánovali, podařilo se nám natočit vlastně do určité míry takzvaně koncepční album“, uvádí frontman kapely Billie Joke.

Na CD najdete celkem 10 autorských písní, intro a jeden cover (Tribute nedávno zemřelému skladateli a zpěvákovi kalifornských No Use For a Name –  Tonnymu Sly). Na zvukově bohaté album přijali pozvání takoví muzikanti jako Michal ŠEPS (zpěv, Hammond), Vojta Kalina (dudy, Pipes and Pints), Karel Máša (kytara, Totální nasazení), Jan Frohlich (bicí) nebo Saša Skutil (trumpeta).

 K singlu Úsměvy na Titaniku vznikl na přelomu roku videoklip a druhý singl Letní se držel přes dva měsíce v hitparádách na radiu Bonton a Relax. K tomuto songu připravuje kapela druhý videoklip, který se bude natáčet už v srpnu. Na podzim vyráží C4L s deskou na velké Česko-Slovenské turné. Album vychází pod křídly domovské hudební agentury ForFUN Agency, která zastupuje též např. kapelu Totální nasazení nebo Superstár reggae démona Michala ŠEPSE.