Dew Town Dogz představují svou novou desku PeepShow!

Dew Town Dogz představují svou novou desku PeepShow!

Dew Town Dogz jsme vám už několikrát představovali. Tentokrát se nejedná o žádný nový videoklip, ale rovnou o celou novou desku s názvem PeepShow!

Uskupení Dew Town Dogz jsme vám už sice představili, ale pro ty, kdo dřívější články nečetl, tu máme malou rekapitulaci.

V současném složení působí DTD už pátým rokem. Mají za sebou dva mixtapy a premiérově i nové album. Zatím jste od nich mohli slyšet pecky jako "Kiš Kiš Hanba", "Vím Co Chceš", "Morava Nespí" nebo "Má Channel". Všechny treky se nesou ve stylu nadupaných tanečních beatů a rychlého rapu.

Nové album PeepShow má celkem 11 tracků, na kterých se podíleli špičkoví čeští producenti. Oproti minulým projektům je po zvkové stránce opět o něco výš. Celé album se nahrávalo ve studiu Starr Works, které vlastní Mike Trafik a masterovalo se na pražském Barrandově, což na kvalitě určitě poznáte. Vy jste mohli zatím slyšet tři věci z alba, které chlapci z DTD vydali jako singly, a to "Cejtit že žiju", "Výstřel do tmy" a "Prázdnota".

Nyní si můžete objednat tyhle pecky spolu s dalšími na jedný placce a to na adrese www.dewtowndogz.cz nebo přímo od DTD na jejich podzimním turné, které bude desku doprovázet. Více informací na webu www.facebook.com/dewtowndogz.

 

Další články z této kategorie: