Další CD s nálepkou "Hangover Painters" je téměř venku!

Další CD s nálepkou "Hangover Painters" je téměř venku!
Můžete prosit déšť, hořet a pak vyhasnout nebo třeba změnit Status Quo, ale neposlechnout si nový kusy od Hagover Painters by mohla být chyba! Kdysi dirty rock and roll Semilské mladičké kapely naboural radiový mainstreem aniž by si to někdo uvědomil, a nové pojetí je hodně originální!

Po odchodu první zpěvačky Olie píše kapela svou historii hned dvěma frontmany, tedy mladým vysokánem Skippym a sladkou zpěvačkou Anetou. Protože předchozí tvorba kapely byla velmi osobitá, dalo se očekávat, že se budou odebírat jiným směrem. Poslední CD o třinácti válech s názvem "Jste sami?" na kapele stále vyrýsovalo vlivy původní tvorby. Nyní ale kapela představuje novou desku natočenou v 5th Floor Studiu a k původním 13 ještě jeden song přidali! Velmi sympatické je vyhnutí se modernímu trendu anglických názvů CD a placka bude pokřtěna jménem "Majáky"...


Deska už po prvním poslechu nabídne svoje favority, kteří utknou v hlavě a budete si je zpívat jak večer, kdy jdete spát, tak ráno při vstávání. Chytlavé refreny vystřídaly trochu šeré pojetí poslední desky a s určitostí si i fanoušci bez zájmu o alternativ přijdou na své. Hudba je tentokrát obohacena elektronickými motivy a samplovými podklady. HP se nebáli zabrouzdat i do digitálních vod, zejména písní "Málo vděku" jejíž remix má na starost jeden ze dvou kytaristů kapely Mr. EF.

Nové CD je možné zakoupit jak na objednávku tak na koncertech kapely,a veřte nebo ne, určitě ho protočíte víc než jednou. Tvorbu free naleznete na oficiálním bandzone kapely ( www.bandzone.cz/hangoverpainters ) nebo na oficiálním webu www.hangoverpainters.cz ... Doporučujeme četbu tzv. AKČNÍKŮ  v sekci Media na oficiálním webu. Jedná se o krátké recenze nejen z koncertů kapely.

Nebudeme Vám radit, jak nejlépe si novou placku HP užít, protože nejcennější je vždy živé vystoupení. A to nejbližší Vám HP prostřednictvím DWD.cz mohou nabídnout 19.5.2012 na třetím ročníku IRON BROD festu v Železném Brodě (Liberecký kraj). Už brzy očekávejte nové koncerty a nezapomeňte prosit déšť!