Dostaň svoji kapelu na DWD FEST 2013

Dostaň svoji kapelu na DWD FEST 2013

Chceš si zahrát po boku legendy české punkové scény NVÚ, HOUBY nebo potřást rukou se showmany z kapely The.Fialky? Máš šanci přihlásit svou kapelu do hlasování o účast na DWD festu 2013. Víc informací v článku, nebo na oficiálním faccebooku.

Hudebně divadelní festival DWD fest se pomalu, ale jistě konečně usazuje na jednom místě. Po dvou ročnících v KD Boršov u Moravské Třebové byl z kapacitních důvodů přesunut do prostor jídelny Hedva. V letošním roce jej čekaly hned dvě zásadní změny. Přesun v čase z prvního jarního měsíce března k poslednímu měsíci podzimu listopadu. A to přímo na jeho konec – tedy 30.11.2013. Druhou zásadní změnou je přesun polohy o 170 km na západ z Moravské Třebové do Mladé Boleslavi.

LETOS VÍTĚZÍ MÍSTNÍ SUPPORT
Přesun takového festivalu není žádná legrace, ať už po organizační stránce, tak v oblasti fanouškovského spektra. Účastníkům, kteří nevynechali jediný ročník na Moravskotřebovsku tímto v podstatě upíráme šanci se stát součástí. Výhodou je však zásadnější zázemí místních kapel. Vzhledem k množství obyvatel je zjevné, že výběr supportu bude na Boleslavsku podstatně vyšší. Zatímco v předchozí destinaci byl výběr omezen na takřka 4-5 možností, scéna MB obsahuje desítky činných kapel, divadelních uskupení a dalších aktivit.

ZAHRAJ SI S NVÚ, HOUBOU ČI FIALKAMI
Pro velký zájem ze strany amatérských kapel o vystoupení na DWD festu jsme se rozhodli podřídit jejich účast tradičnímu hlasování na sociální síti Facebook. Svou kapelu můžete přihlásit na oficiálním facebooku DWD festu. Hlasování končí 15.8.2013 nebo překonáním 1000 hlasů jedné z kapel. 4 kapely s nejvyšším počtem hlasů obdrží  4 hrací časy v průběhu DWD festu.

HLASOVÁNÍ PROBÍHÁ ZDE!!! 

(Prosíme nadšence, aby nepřihlašovali svoji kapelu v případě, že je vzdálena více než 30km od Mladé Boleslavi. Vítězné kapely budou ohodnoceny proplacením cestovních nákladů ve výši 5kč/km, standartním občerstvením, poukazem na 30% slevu natočení EP v BlackStoneRecording studiu, vydáním autorského článku na DWD.cz a partnerských portálech)

Další články z této kategorie: