Double si střihnou švédští Sabaton v únoru na českých podiích!

Double si střihnou švédští Sabaton v únoru na českých podiích!

Jedna z nejúspěšnějších power metalových kapel v evropské historii se konečně ukáže v čechách a na moravě. Konkrétně v Praze a Zlíně. Už naháníte svůj lístek?

„Jsme hrdí, šťastní a nesmírně vděční všem, kteří nás v průběhu let podpořili. Album „Heroes“ se v každé zemi dostalo výš, než jakákoliv deska před ní.“ Takto koncem jara Sabaton reagovali na fakt, že jejich novinka se doma ve Švédsku dostala na první příčku prodejů, v Německu na třetí a u nás týden po vydání na čtvrté místo.

Kapela kolem Joakima Brodéna a Pära Sundströma dokonce poprvé v patnáctileté historii bodovala v první stovce amerického Billboardu, což jí vyneslo deváté místo celosvětových prodejů desek!

Proto není divu, že Sabaton zavítají v rámci The Heroes European Tour hned do dvou měst u nás - svůj arzenál chystají na 7. února 2015 do pražského Fora Karlín a na 8. února 2015 do zlínské Sportovní haly Euronics. A co víc, přijedou s nimi dva hosté zvučných jmen.

Sabaton je power metalová kapela ze Švédska, založená v roce 1999. Po textové stránce je jejich hlavním tématem válka. Časté jsou motivy z druhé světové války. Zejména u alb Primo Victoria a Attero Dominatus, kde jsou všechny písně, s výjimkou závěrečných skladeb, inspirovány historickými bitvami.

Vstupenky za zaváděcí cenu 650,- Kč (platnou do konce září) jsou k dispozici v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art.

Sosej novinky na nové FACEBOOK stránce DWD.cz