DWD.cz v novém!

DWD.cz v novém!
Internetový portál DWD.cz oslavil nedávno 5 let svého působení na českém internetu. Už 5 let jsme tu pro Tebe a zásobujeme tě novinkami ze světa hudby a zábavy. Přišel čas udělat další krok a s ním nepřichází jenom nový web a design, ale především několikrát víc zábavy pro Tebe!

Dneškem spouštíme nový webový portál DWD.cz a přitom máme už připraveno tolik novinek a vylepšení, že bychom mohli hned zítra spustit další. To je výzva jak pro nás, tak pro Tebe! Následující měsíce se ponesou ve znamení inovace. Spustíme pro Tebe spoustu užitečných aplikací a nových funkcí DWD.cz.

V průběhu ledna máš možnost v sekci rádio otevřeně debatovat o jeho budoucí podobě a pomoci nám tak vytvořit ideální prototyp internetové zábavy. Už teď tě můžeme navnadit na několik nových pořadů, které se připravují do programu zcela nového iRádia DWD.cz. Nemusíš se ale bát, že by si přišel o své oblíbené pořady jako Fresh, Music Door, nebo ElectroShockk.

Tak jako portál DWD.cz a celá organizace DWD o.s. prošla změnami a ještě ji mnoho čeká, taktéž se změn dočkal festival DWDfest, který letos oslaví svůj třetí ročník a suveréně se drží na pozici největších indoor festivalů České republiky. Novinky o festivalu můžeš sledovat v sekci DWDfest3.

Sleduj, sdílej, komentuj, poslouchej! Spousta novinek a spousta muziky pro všechny! To je DWD.cz!