Ektor & DJ Wich na společné desce? Další z řady úspěšných spoluprácí!

Ektor & DJ Wich na společné desce? Další z řady úspěšných spoluprácí!

O spolupráce na české a slovenské scéně není v poslední době vůbec nouze. A nadále se nám toto tvrzení potvrzuje, protože na podzim se můžeme těšit na společnou desku Ektora, kde se o produkci postará DJ Wich!

Jako by se v polední době roztrhl balík se spoluprácemi producentů a MC's. A tím nemyslím nějaký společný singl, ale rovnou celé desky! Klasikou je samozřejmě DJ Wich&Nironic, kteří za sebou mají už tři své ratolesti s jménem The Chronicles of a Nomad, Nomad 2 a Nomad 2.2. Takže tady podle mého není nikdo kdo by si nepřišel na své a tato dvojce je známá skoro jak Bolek a Lolek.


Dalšími kolegy, kteří spolu splodili desku byl Ektor a Enemy. V té době byl Ektor nováčkem na TOP scéně a svým počinem Airon Meidan si tuto pozici skvělě upevnil. Od té doby sází jednu pecku za druhou.
Další dvojící bylo KMBL, kde Indy místo Wiche spolupracoval s Raem ze skupiny Clou. Tato spolupráce se ukázala jako velmi a velmi plodná a vzniklo album nabité peckami. Na tomto album ale měli podíl i jiní producenti jako například Emeres nebo samozřejmě DJ Wich. A co víc, spojení KMBL začalo jezdit na vystoupení s "uskupením" DJ Wich&Nironic, takže jste měli všechny své oblíbence v jedné chvílí na jednom pódiu. Co víc si přát?

 


Poslední album, které vyšlo jako spojení producenta a rapera bylo album 23 od slovenského Strapa ve spojení s Emeresem. Toto album jsme už v jednom z minulých článku rozebírali. A Emeres nelení a plánuje produkovat album další skupině jménem Niečo iné. Tak se budeme těšit.

A dva dny nazpátek vyšel singl "Loket z vokna" právě od Ektora ve spolupráci s DJ Wichem a ohlásil tak příchod celé "nemocné desky" s názvem "Tetris", kterou můžeme očkávat už na podzim tohoto roku. Pro mne osobně to je velice očekávaný počin a velice s na něj těším. Už kvůli tomu, že první singl je neuvěřitelná pecka. Klip byl natáčen námi známou společností Furiouss Males, takže o kvalitu není nouze. Jen se divím, že si tentokrát opět nevzal režii na starosti Wich. Ale ve výsledku je to úplně jedno.

Takže se pohodlně usaďte a užívejte si první pecku z peckovýho alba, který peckově vyjde na peckovej podzim!

Stay Fresh!

Další články z této kategorie: