Far East Movement vábí fanoušky na zítřejší koncert v Roxy

Far East Movement vábí fanoušky na zítřejší koncert v Roxy
Far East Movement přijedou už zítra uchvátit Prahu – své hitovky představí v úterý 17. července v pražském klubu Roxy. Speciálními hosty večera budou Ben Cristovao a The Glowsticks, feat. DJ Castor, kteří show odstartují. O tom, že si čtveřice asijsko-amerických electrohoperů nemohla vybrat lepší předskokany, není pochyb. Český support slibuje energické vystoupení, během kterého představí písně z nové desky. „Sáhneme do nových stylů a přineseme do Čech zase něco nového. Kdo slyšel song Prdel, už ví, že tohle album bude jiné,“ nechal se slyšet kanadský producent a polovina uměleckého dua The Glowsticks Verse-Atile.

A právě zmiňovaná píseň s jadrným názvem bude jednou z těch, které v Roxy zazní poprvé live. „Song Prdel vznikl z recese, rozhodně jsem neměl v úmyslu se vytahovat. Prostě jsem si jen udělal legraci ze všech lidi, co kritizují cizí tvorbu, aniž by sami něco dělali… O to víc mě překvapilo, jaký měl u lidí úspěch. Fakt jsem nečekal tak pozitivní reakce, ani to, že si ho přehraje milion lidí,“ přiznává Ben Cristovao.


Nejen osazenstvo předskokanů se na koncert pečlivě připravuje; i samotní Far East Movement už pilují ty nejlepší hity. Letos tu vystoupí totiž podruhé – a nově v Praze představí skladby ze svého nového alba Dirty Bass. „Už se do Prahy moc těšíme! Minule jsme tady byli s LMFAO a ta vaše energie byla úžasná. Teďko přijedeme s osazenstvem Dirty Bass crew. Budeme tam mít tři MCs a DJe, a do toho budou i živé nástroje, takže to bude pořádná jízda.“
Pražský koncert Far East Movement, který odstartuje Ben Cristovao a The Glowsticks, má tak všechny předpoklady stát se klubovou událostí léta – již v úterý 17. července v pražském klubu Roxy (Dlouhá 33, Praha 1).

Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketpro a online na Ticketpro.cz a v den koncertu také v místě konání.