Festival Rosnička 2012

Festival Rosnička 2012
Vstupné zdarma? O důvod víc tam přijít! Užij si druhý ročník multižánrového hudebního festivalu pod širou oblohou, zchlaď se pivem nebo se vykoupej v rybníce. Neseď doma, řekni kámošům, vemte stan a nechte se unášet na vlně d'n'b či reggae!

Nemáš plán na 27. - 28.7. 2012?
Tak teď už máš! Redakce radia DWD ti nabízí druhý ročník festivalu Rosnička! Vstupné je dobrovolné, tak se přijeď podívat do Svitav do písečného areálu rybníku Rosnička, kde na tebe budou čekat dvě stage (Rosnička a Futuristic)! Vystoupí zde jak začínající kapely, tak i veteráni. Předvedou super show a naladí tě na tu správnou festivalovou vlnu. 

A co přesně na "Rosně" můžeš čekat? 

V rytmu d'n'b nebo reggae si užívej otevřený prostor po širým nebem, nejen u samotného rybníka, ale především v hlavním místě dění (viz foto). Čeká na tebe posezení, plno stánků s pitím a jídlem. Také stánky s různým zbožím k prodeji a stánek kavárny Rošambo. Většina prostoru bude zastřešena, vzhledem k aprílovému počasí. Ne nadarmo se prodává mnoho druhů stylových gumáků, tak se nenech nepříznivým počasím zastrašit. Přijedeš autem? Parkovat přímo v areálu se bohužel nedá, ale pořadatelé slibují k dispozici dost parkovacích míst, stejně tak místa ke stanování.
Nenech si ujít pestrou škálu interpretů, jako například Midi Lidi (velmi originální uskupení s ne příliš obvyhlým hudebním zaměřením) IM Cyber, Side9000, Embryo (SK), Los Hongos, Spiriakos, Tom Holič, Penny, Insect Elektrika, Koogi, Snookey, Subject Lost, K.Sandra, Popshot DJs nebo Čokovoko!


Po festlivalu také čekejte report, fotografie a rozhovor!
DWD TÝM