Filip Vlček:"Příští rok nejlépe Four Year Strong prosím"

Filip Vlček:"Příští rok nejlépe Four Year Strong prosím"
Jelikož nejsme žádná „béčka“, na náš festival se přijelo podívat i pár dost známých tváří. A protože si pozitivní hodnocení nemůžeme psát do nekonečna sami, připravili jsme pro vás mini rozhovor s účastníkem DWD festu, kterého všichni dobře znáte.

Filip Vlček, kterého si většina vybaví jen jako baskytaristu kapely „Koblížci“, která drtí českou scénu, ovšem nenápadně sdílí svou sólo tvorbu prostřednictvím bandzone (http://bandzone.cz/lisouthttp://bandzone.cz/emotionex) nebo také hostuje jiným kapelám ať už na koncertech nebo prostřednictvím videoklipů (viz.youtube video pod článkem). I přes jeho vytíženost jsme si ho odchytli a udělali "rychlorozhovor" o pocitech z DWD festu.

 

"Jsme dva - já a kytara. A hrozně nás to baví.."


Na jakou kapelu ses těšil nejvíc, a která tě v závěru nejvíc zaujala??
 Těšil jsem se nejvíc asi na kamarády Last Time, že je zas po dlouhý době uvidím hrát ve změněné sestavě a na Zoči Voči,že budu po dlouhý době někde v kotli a v závěru jsem byl unešenej z Bačovy Fujary, páč to byl koncert a hudba přesně podle mých představ a ideálů.

Mrzí tě, že jste si s kapelou zase nezahráli na prknech DWD??
 Mrzí a nemrzí. Samozřejmě by bylo skvělé, kdybychom tam také hráli, ale když to vezmu kolem a kolem a dokola, tak mi to vlastně vůbec nevadí.  Někdy je méně přeci více.

Co říkáš na sponzoring Monsterem??
 Sponzoring Monsterem tam byl znát až moc někdy bych řekl.. Ale zas jestli festival podporují... Nevím, nijak jsem jejich služeb nevyužil.

Kterou kapelu bys chtěl vidět třeba příští rok?
 Příští rok bych chtěl určitě The Paranoid nebo nejlépe Four Year Strong prosím :DDD

Na závěr máš nějaký vzkaz pro organizátory, zúčastněné a kapely??
 DÍKY! Díky Vám všem jsem si celý večer skvěle užil.

 

Za rozhovor děkuji Filipovi.