Fingers Up už tuto sobotu v Mohelnici!

Fingers Up už tuto sobotu v Mohelnici!
Dne 21.7. se v Městských sadech v Mohelnici uskuteční již druhý ročník festivalu Fingers Up. Jako loni nabídne i letos pořádnou dávku výborné hudby. Mezi hlavní hvězdy patří jedna z nejpopulárnějších skupin Support Lesbiens, stálice hudebního nebe Buty nebo neméně známí Charlie Straight. Ale protože má náš festival v podtitulu heslo Moravský festival o výborné muzice, jídle a dobré náladě, nepůjde jenom o hudební zážitek.

I letos budou součástí festivalu mnohé doplňkové aktivity, které jistě zaručí nezapomenutelné zážitky. Pro malé, a nejen pro ně, bude připravena zážitková zóna v přední části areálu. Bude možné si vyzkoušet nejen lidský fotbálek, elektrického býka, ale také lezecké stěny, skákací hrad a mnoho dalšího. Při všech těchto aktivitách Vás budou doprovázet naše odborně vyškolené hostesky a asistenti, tak že bude jen na Vás, na co si troufnete a co budete chtít vyzkoušet. Pro milovníky rychlých strojů bude připravena přehlídka auto-veteránů, při které si bude možné prohlédnout až desítky naleštěných strojů, kterými se pochlubí stylově oblečená posádka vozidel.

A protože Vám určitě po mnohých aktivitách vyhládne, bude možné ochutnat vybrané lahůdky, které připraví přední šéfkuchař Jaroslav Mareš, ovšem na své si přijdou i milovníci tradičního festivalového občerstvení. Pro zájemce spíše o tekutý chléb bude připraveno několik stánků s tím nejlepším, o jehož přísun se letos postará pivovar Litovel. Kdo má rád něco ostřejšího, přijde si na své u koktejlového baru nebo několika stánků s alkoholem. Mysleli jsme i na ty nejmenší, pro ně bude připravena řada nealkoholických nápojů, kde si dozajista vybere každý mlsný jazýček. Nic z toho by se však nemohlo uskutečnit bez velké podpory mohelnických firem Hella Autotechnik s.r.o. a Siemens, s.r.o., které jsou sponzory zážitkové zóny, za což jim velmi děkujeme. Více informací najdete na stánkách festivalu www.fingersup.cz nebo sledujte náš facebook.