Finská rocková senzace SUNRISE AVENUE vystoupí v PRAZE!

Finská rocková senzace SUNRISE AVENUE vystoupí v PRAZE!
9. 3. 2012 20:00 PRAHA, Palác Akropolis SUNRISE AVENUE hrají rock s maximálně pozitivním nábojem! Po více než půl milionu prodaných desek se nyní tato známá finská rocková banda vrací se svým třetím albem "Out Of Style" a vyráží na evropské turné! Jedna, exklusivní zastávka je plánována také v PRAZE, v Paláci Akropolis - v pátek 9. 3.! Pro ohromný zájem o vstupenky se koncert přesunul z původně plánovaného klubu Rock Café do větších prostor Paláce Akropolis. Vypadá to, že tento výlet do rockové fantasie bude opravdu velký!

Ještě před samotným vydáním alba, bourá singl "Hollywood Hills" hitparády ve většině Evropských zemí a jejich kouzlo se šíří dál. Nebude dlouho trvat a také jejich třetí deska dosáhne multiplatinového statusu, jako její předchůdkyně, debutová deska "On The Way To Wonderland" (2006) a "Popgasm" (2009). Harmonické, chytlavé melodie a krásný hlas frontmana Samu Habera, podtržený skutečným instrumentálním mistrovstvím ostatních členů kapely, to jsou pohodoví SUNRISE AVENUE!

 

 Poté, co kapela vstoupila do světa rocku prvními singly "All Because Of You" a "Romeo" vydali v roce 2006 SUNRISE AVENUE své debutové album "On The Way To Wonderland" a nezbylo než se těšit z obrovského úspěchu, který překonal všechna očekávání. Hned s tímto debutovým albem dosáhli 2. místa v hitparádě ve Finsku, byli jedničkou v Řecku, okupovali Top 10 v Rakousku, Švédsku i v Německu a Švýcarsku a jejich hvězda září dál. Druhá deska "Popgasm" pokračovala v nasazeném trendu a fanoušci se jen hrnuli. Frontman kapely Samu byl vždycky houževnatý v tom, co dělal. "Ze střední školy mě vyhodili už ve druháku, právě díky mému hraní a nočnímu paření. Nikdy jsem neměl práci, do té doby, než jsme vydali první album. Ale byly to krásný časy, kdy jsme nebyli pod žádným tlakem, jen si užívali show, dostali 100,-Euro a byla pohoda, takové príma hobby. Teď jsem týpek z Helsinek, který projel díky svému tour 10 zemí Evropy, měl bych být šťastný". Vzpomíná Samu.

 Nové turné s novou, již třetí deskou kapely "Out Of Style" startuje a opět je na trase celá Evropa! "I když mám strašnou kocovinu, jsem unavený nebo v depresi, pořád se můžu podívat do zrcadla a říct si do ksichtu, hej, tohle se opravdu děje, to, co jsi chtěl! Je to náš příběh", říká Samu.

 Tak nezapomeňte, SUNRISE AVENUE a jejich výlet do rockové fantazie - 9. 3. 2012 PRAHA, Palác Akropolis!

 Vstupenky jsou k dostání ve všech obvyklých předprodejích, na tel: 224 235 267, 577 432 580, e-mailu: mikesova@pragokoncert.com, na webu www.mastersofrock.cz a v sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art.